Ubytujte sa v samotnom centre Prahy v jednom z moderných apartmánov v Royal Court Apartments v časti Nové mesto. Apartmány majú vlastnú vybavenú kuchynku a ubytovať sa môžete aj s deťmi. Tešte sa aj na skvelé raňajky a fľašu vína.

O ubytovaní

Royal Court Apartments nájdete v samotnom centre Prahy v časti Nové mesto. Zastávka metra (I.P. Pavlova) je len 2 minúty chôdze od apartmánov a na Václavské námestie dôjdete do 10 minút. V tesnej blízkosti je veľa skvelých miest - Park Folimanka s krytom, Pravoslávny chrám sv. Kataríny Alexandrijskej, Námestie Mieru a niekoľko krásnych kostolov.

Kde budete spať?

Užite si ubytovanie v jednom z komfortne a štýlovo zariadených apartmánov. Okrem pohodlnej postele, televízora, WiFi pripojenia, trezoru a vlastnej kúpeľne má každý apartmán vlastnú vybavenú kuchynku a jedálenský stôl so stoličkami. Niektoré sú navyše vybavené klimatizáciou. Za príplatok sa môžete ubytovať vo väčších apartmánoch až pre 6 osôb.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na croissante a káve, na prízemí potom nájdete menšiu štýlovú kaviareň. V okolí je veľa reštaurácií, kam môžete vyraziť na obed či večeru.

Royal Court Apartments

Legerova 48 , Praha
Česká republika

+420 725 702 326

apartments@royalcourthotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 270 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 540 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zástavka
0,1 km
Aquapark
19,5 km

Tipy na výlet