Máte radi víno a krásnu prírodu? Pobyt v Penzióne Pálava sa vám bude páčiť. Čaká vás chutná polpenzia a jeden večer tiež pitie parádneho sudového vína, čo hrdlo ráči. K výletom poslúžia Pálavské vrchy aj pamiatky UNESCO v okolí.

Romantika s vínom jedine na Pálave

Penzión Pálava stojí na okraji CHKO Pálava v oblasti, kde víno chutí najlepšie v Česku. Ubytovanie je zabezpečené v izbách s možnosťou prístelky, s TV a vlastným sociálnym zariadením.

Súčasťou areálu je reštaurácia, kde si pochutnáte na polpenzii a hlavne na víne z južnej Moravy. Varia tu predovšetkým české a regionálne pokrmy. V lete môžete tráviť večery na zastrešenom posedení s možnosťou grilovania.


Cez deň opustite pohodlie penziónu a rozhodne sa vydajte za pamiatkami, farebným folklórom a úchvatnou prírodou južnej Moravy.

Tipy na výlet

Pálava

Keď na južnú Moravu, tak na Pálavu. Chránená krajinná oblasť Pálava je jedným z najkrajších miest v Českej republike. Biele skaly týčiace sa zo zelených lesov, rozľahlé lúky, potôčiky, rybníky, stráne plné vinohradov, dominantné Pavlovské vrchy, to všetko sa rozkladá na 83 km². Prírodu dopĺňajú mnohé kultúrne udalosti a možnosti zábavy pre celú rodinu.

Aqualand Moravia

Celkom 12 bazénov (6 vnútorných a 6 vonkajších), 20 rôznych tobogánov a atrakcií, rozsiahly wellness svet s bohatou ponukou masáží, bary priamo vo vode, detský bazénik so zábavnými prvkami, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severe Pálavy. Vodný svet je otvorený každý deň od 10:00 do 21:00 hodín a základné celodenné vstupné pre dospelého vyjde na 550 Kč cez týždeň a 650 Kč cez víkend či počas sviatkov.

Lednicko-valtický areál

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Okrem krásnych zámkov Valtice a Lednice s udržiavanými zámockými záhradami sa tu môžete vydať napríklad na minaret a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollónov chrám, známy obelisk Facka, Jánov hrad alebo kolonádu na Reistne.

Penzion Pálava

Nové Mlýny 32, Přítluky
Česká republika

+420 777 818 580

palava-ubytovani@email.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 250 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
5/5
Celkom 7 hodnotení