Túžite po horskom vzduchu a pokoji? Ubytujte sa v Hoteli U Studánky s polpenziou uprostred Moravskoslezských Beskýd. Okolo rodinného hotela v Horní Lomné vedie cyklistická aj žltá turistická trasa. Zábavu a relax si ale užijete aj priamo v hoteli. Tešiť sa môžete napríklad na vírivku a klasickú masáž chrbta a šije.

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií

Úplný pokoj na samote pri lese

Beskydské hrebene sú popretkávané turistickými i cyklistickými chodníkmi a nabádajú k aktívnemu odpočinku. Neďaleko hraníc so Slovenskom v dedinke Horní Lomná objavíte rodinný Hotel U Studánky, v ktorom môžete po výletoch do beskydských lesov relaxovať aj vo wellness.

Izby sú jednoducho, ale účelne vybavené prevažne dreveným nábytkom a kobercami. K dispozícii vám bude vlastné sociálne zariadenie a balkón s posedením a výhľadom do upokojujúce prírody.

V hotelovej reštaurácii vás ráno budú čakať raňajky formou bufetu a večeru si budete môcť vybrať z 3 - 5 jedál. Kuchári si po predchádzajúcej dohode hravo poradia aj s vašimi požiadavkami na diétnu alebo bezlepkovú stravu.

Na výlet, hríby aj čučoriedky

Horní Lomná je rekreačnou oblasťou, v ktorej vám nebude nič chýbať. Od mestského hluku si tu dokonale oddýchnete vďaka množstvu turistických a cyklistických chodníkov, lesom plných húb a lesných plodov, napríklad čučoriedok a malín, ale aj vďaka malému miestnemu kúpalisku, minipivovaru a hotelovému wellness. Vírivku a klasickú masáž chrbta a šije budete mať v cene balíčka, ale v Hoteli U Studánky si môžete dopriať aj iné masáže či saunu.

Hotel U Studánky

Horní Lomná 178, Horní Lomná
Česká republika

+ 420 734 443 685

info@hotelustudanky.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,5 km
Aquapark
35 km
Zjazdovka
2,4 km