Túžite po horskom vzduchu a pokoji? Ubytujte sa v Hoteli U Studánky s polpenziou uprostred Moravskoslezských Beskýd. Okolo rodinného hotela v Horní Lomné vedie cyklistická aj žltá turistická trasa a v zime uvítate bežecké trate aj blízke skiareály. Zábavu a relax si ale užijete aj priamo v hoteli. Tešiť sa môžete napríklad na vírivku a klasickú masáž chrbta a šije.

Úplný pokoj na samote pri lese

Beskydské hrebene sú popretkávané turistickými i cyklistickými chodníkmi a nabádajú k aktívnemu odpočinku. Neďaleko hraníc so Slovenskom v dedinke Horní Lomná objavíte rodinný Hotel U Studánky, v ktorom môžete po výletoch do beskydských lesov relaxovať aj vo wellness.

Izby sú jednoducho, ale účelne vybavené prevažne dreveným nábytkom a kobercami. K dispozícii vám bude vlastné sociálne zariadenie a balkón s posedením a výhľadom do upokojujúce prírody.

V hotelovej reštaurácii vás ráno budú čakať raňajky formou bufetu a večeru si budete môcť vybrať z 3 - 5 jedál. Kuchári si po predchádzajúcej dohode hravo poradia aj s vašimi požiadavkami na diétnu alebo bezlepkovú stravu.

Vezmite si sánky, bežky aj lyže so sebou

Horní Lomná je rekreačnou oblasťou, v ktorej vám nebude nič chýbať. Od mestského hluku si tu dokonale oddýchnete vďaka hotelovému wellness. Vírivku a klasickú masáž chrbta a šije budete mať v cene balíčka, ale v Hoteli U Studánky si môžete dopriať aj iné masáže, či saunu.

Vydať sa sem ale môžete aj za aktívnym odpočinkom. V okolí je veľa turistických chodníkov i bežeckých trás na okolitých hrebeňoch a v Mostech u Jablunkova vzdialených cca 13 km si perfektne zalyžujete v Ski areáli Mosty Grůň. Za vhodných podmienok sú v prevádzke aj menšie skicentrá v okolií.

Tipy na výlet

Športový areál Mosty u Jablunkova

V akomkoľvek ročnom období ponúka Športový areál Mosty u Jablunkova veľa možností zábavy. Cez zimu sa jedná o vyhlásený skiareál s dvomi upravovanými zjazdovkami v celkovej dĺžke 1 600 m, umelým zasnežovaním, lyžiarskou školou a ďalšími lákadlami. Cez leto tu nájdete bobovú dráhu, trampolíny alebo detský zábavný park. Ak teda hľadáte na svojej dovolenke aktívne odreagovanie, športový areál je tým pravým miestom pre vás.

Ski Armáda Dolní Lomná

Zimu v Beskydách si užijete naplno aj behom lyžovačky v jednom z menších tunajších ski areálov. V stredisku Ski Armáda Dolní Lomná môžete predviesť svoj lyžiarsky talent na svahu označenom červenou farbou s dĺžkou 860 m. Začiatočníci alebo rodiny s deťmi si zas užijú pohodovú jazdu na svahu obsluhovanom malým vlekom s nízkym vedením. Skvelý športový zážitok vám nepokazí ani nedostatok snehu či tma - stredisko svoje svahy pravidelne umelo zasnežuje a osvetľuje, vďaka čomu sú vyhľadávané aj pre večerné lyžovanie.

Aquapark Tropikana vo Wisle

Bohato vybavený aquapark v poľskej Wisłe si užije celá rodina. Odparte zo seba všetok stres a dajte sa do pohody. Doprajte si parný kúpeľ a tri aromatizované sauny: eukalyptovú, kosodrevinovú a s alpskou soľou. Po saune sa môžete ísť ochladiť do ľadovej jaskyne. V aquaparku nájdete tiež niekoľko masážnych váň s najrôznejšími prímesami a arómami. Nakoniec to hlavné, a tým sú bazény a tobogany. Aquapark sa pýši celkom piatimi toboganmi dlhými 25 metrov. Je tu vonkajší bazén a bazénik pre deti.

Hotel U Studánky

Horní Lomná 178, Horní Lomná
Česká republika

+ 420 734 443 685

info@hotelustudanky.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané