Doprajte si dokonalý relaxačný pobyt neďaleko Luhačovíc v krásnom Valašskom hoteli a Pivních lázních Ogar ***, kde si pochutnáte na skvelom jedle a tiež si dokonale oddýchnete počas pivného kúpeľa v drevenej kadi. V priebehu procedúry môžete neobmedzene konzumovať Starobrno. Deti do 5 rokov zdarma.

O ubytovaní

Užite si pobyt vo Valašskom hoteli a Pivních lázních Ogar ***, ktorý leží v malom mestečku Pozlovice, je obklopený prírodou, ale zároveň len necelé 4 km od obľúbených kúpeľných Luhačovíc. Na Luhačovickú kolonádu to budete mať len 2,9 km a do Aquaparku Duha cca 4 km. Najbližší lyžiarsky vlek Hlaďáčka potom nájdete len cca 12 km od hotela.

Kde budete spať?

Bývať budete v jednej zo 20 izieb, ktoré sú moderné, štýlové a útulné. Každá izba je vybavená v rustikálnom štýle a samozrejmosťou je satelitný TV, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa s vaňou či sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Aj v hotelovej reštaurácii Šenk Ogar je hlavným stavebným materiálom drevo. Okrem príjemnej atmosféry si tú užijete vyberanú chuť pokrmov valašskej kuchyne. Často sa tu organizujú koncerty, ktoré sú skvelým zážitkom. Vystupujú tu umelci ako Plavci, Pútnici, ale aj svetový Čechomor.

Kde budete relaxovať?

Keďže si v hoteli zakladajú na svojom jedinečnom prístupe k hosťom a originalite, chceli, aby sa v podobnom duchu nieslo aj ich wellness. A tak vznikli pivné kúpele - Starobrněnské pivní lázně na Ogaru. Na výber sú tu tri procedúry v dĺžke 60 minút, ktoré sa dajú individuálne upravovať. Počas procedúr si môžete dopriať pivo (Starobrno) bez obmedzenia. Následne je možné procedúru rozšíriť ešte o odpočinok vo fínskej saune či o masáž.

Valašský hotel a Pivní lázně Ogar ***

Hlavní 47 , Pozlovice
Česká republika

+420 775 980 012

ogar@ogar.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Tipy na výlet

Luhačovice Tip na výlet

Najobľúbenejšie moravské kúpele Luhačovice ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a vychutnávaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na vodnom bicykli alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejach a parkoch. Neodolateľné čaro mesto získalo vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča.

Čo patrí medzi skvosty Luhačovíc?

  • Jurkovičov dom a súbor ďalších stavieb v štýle ľudovej secesie.
  • Kúpeľný park
  • Kúpeľná kolonáda

Za relaxáciou zamierte do Mestskej plavárne Luhačovice alebo na pokojnú prechádzku k jazierku lásky. Za poznaním sa vydajte do Múzea luhačovického Zálesí.

Viac informácií
Mestská plaváreň Luhačovice
Priehrada Luhačovice
Zámok Nový Světlov