Oddýchnite si od každodenného ruchu uprostred malebnej prírody Bielych Karpát. V Hoteli Filipov *** pri dedine Javorník vás čaká pohoda, pokoj i oddych v saune a vírivke. Užijete si aj vstup do posilňovne a chutnú polpenziu.

O ubytovaní

Wellness hotel Filipov *** sa nachádza na úpätí Veľkej Javoriny na okraji CHKO Biele Karpaty obklopenej lesmi, potokmi a studničkami. Tešte sa na odpočinok v nádhernom prostredí, kde prežijete parádnu športovú i romantickú dovolenku. V zimnom období oceníte 500 m vzdialený Ski Filipov, po celý rok potom blízkosť rodinného pivovaru Janáček (28 km) v Uherskom Brode, Kuželovského mlyna (7,3 km) a z historických pamiatok potom Zámok Veselí nad Moravou (20 km) či Hrad Buchlov (43 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbách vybavených TV, pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s WC a vaňou alebo sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Nájdete tu tiež reštauráciu, ktorá ponúka pestrý výber kulinárskych špecialít a širokú ponuku vynikajúcich vín miestnej produkcie. V hoteli je aj salónik s krbom, kam sa môžete uchýliť za odpočinkom.

Kde budete relaxovať?

Vychutnajte si pokojnú atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neobmedzený vstup počas celého pobytu (otvorené od 11:00 do 20:00 hodín). Načerpajte novú energiu vo vírivke, alebo fínskej saune (denne od 17:00 do 20:00 hodín), vnútorný bazén je dočasne mimo prevádzky. Hotel sa pýši aj bohatou ponukou masáží. Za príplatok tak môžete nechať masírovať svoj chrbát a zrelaxovať sa po náročných dňoch.

Niečo naviac

Využívať môžete aj priestory posilňovne.

Hotel Filipov ***

Hotel Filipov ***

Filipovo údolí 44 , Javorník
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zjazdovka
1,4 km

Tipy na výlet

Slovácko

SlováckoTip na výlet

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednom z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čo nevynechať pri návšteve Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámok Buchlovice
  • pútnické miesto Velehrad

Vydajte sa aj do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradišťa alebo Veselí nad Moravou. V Starém Měste navštívte Pamätník Veľkej Moravy a unikátnu Kovozoo.

Viac informácií
Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
Veselí nad Moravou
Veselí nad Moravou
Čertoryje
Čertoryje