Oddýchnite si od každodenného ruchu uprostred malebnej prírody Bielych Karpát. V Hoteli Filipov *** pri dedine Javorník vás čaká pohoda, pokoj i oddych v saune a vírivke. Užijete si aj vstup do posilňovne a chutnú polpenziu.

O ubytovaní

Wellness hotel Filipov *** sa nachádza na úpätí Veľkej Javoriny na okraji CHKO Biele Karpaty obklopenej lesmi, potokmi a studničkami. Tešte sa na odpočinok v nádhernom prostredí, kde prežijete parádnu športovú i romantickú dovolenku. V zimnom období oceníte 500 m vzdialený Ski Filipov, po celý rok potom blízkosť rodinného pivovaru Janáček (28 km) v Uherskom Brode, Kuželovského mlyna (7,3 km) a z historických pamiatok potom Zámok Veselí nad Moravou (20 km) či Hrad Buchlov (43 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbách vybavených TV, pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s WC a vaňou alebo sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Nájdete tu tiež reštauráciu, ktorá ponúka pestrý výber kulinárskych špecialít a širokú ponuku vynikajúcich vín miestnej produkcie. V hoteli je aj salónik s krbom, kam sa môžete uchýliť za odpočinkom.

Kde budete relaxovať?

Vychutnajte si pokojnú atmosféru hotelového wellness centra, kam máte neobmedzený vstup počas celého pobytu (otvorené od 11:00 do 20:00 hodín). Načerpajte novú energiu vo vírivke, alebo fínskej saune (denne od 17:00 do 20:00 hodín), vnútorný bazén je dočasne mimo prevádzky. Hotel sa pýši aj bohatou ponukou masáží. Za príplatok tak môžete nechať masírovať svoj chrbát a zrelaxovať sa po náročných dňoch.

Niečo naviac

Využívať môžete aj priestory posilňovne.

Hotel Filipov ***

Hotel Filipov ***

Filipovo údolí 44 , Javorník
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
NATURO-PROMENANTE s.r.o. IČ: 26222345


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Konferenčná miestnosť
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zjazdovka
1,4 km