Rodinný Hotel Apollon *** vás privíta v samotnom centre jedného z najznámejších juhomoravských mestečiek. Valtice sú preslávené predovšetkým výborným vínom a krásnym barokovým zámkom. Z tohto pobytu by ste sa teda nemali vrátiť skôr, než poriadne spoznáte Lednicko-valtický areál a miestne víno.

O ubytovaní

Hotel Apollon *** nájdete vo Valticiach na južnej Morave. Vydajte sa na výlet k zámku Valtice s priľahlým zámockým parkom, k Lednicko-valtickému areálu (UNESCO), vodnej nádrži Nové Mlýny či tej Věstonickej, alebo do CHKO Pálava. Za zábavou zamierte do Aqualandu Moravia (25 km) alebo do rakúskych kúpeľov Laa an der Thaya (33 km).

Kde budete spať?

Hotel má k dispozícii celkom 22 izieb. Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe s televíziou, telefónom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa posilníte raňajkami vo forme bufetu, ktoré sa podávajú priamo v priestrannej hotelovej reštaurácii s barom. Po návrate z výletov si zase vychutnáte dvojchodovú večeru. Tešiť sa môžete na krajové špeciality a, samozrejme, na tie najlepšie vína predovšetkým z valtickej a mikulovskej oblasti.

Južná Morava Tip na výlet

Južná Morava je regiónom mnohých podôb. Jej metropolou je Brno, ale nájdete tu tiež malé moravské Toskánsko, tajomnú krasovú oblasť, svetovo najrozsiahlejšie parky Lednicko-valtického areálu, vinársku Pálavu či folklórne Slovácko - a to ešte ani nie je všetko.

Čo ľudia na južnej Morave navštevujú najčastejšie:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Čo by vám ale rozhodne tiež nemalo ujsť:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámok Slavkov pri Brne a Mohyla míru
  • Westernové mestečko Boskovice
  • Zámok Mikulov

A mnoho a mnoho ďalšieho. S deťmi môžete napríklad vyraziť do rozprávkového podzemia v Znojme či DinoParku vo Vyškove. Ak si ale idete na južnú Moravu trochu odpočinúť od detí, rozhodne nezabudnite navštíviť vínne pivnice vo Valticiach či v Hustopečiach (a ochutnať preslávenú hustopečskú mandľovicu).

Viac informácií

Hotel Apollon ***

Petra Bezruče , Valtice
Česká republika

+420 602 525 584

recepce@hotel-apollon.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od jazera
4 km
Zástavka
0,3 km