Užite si pobyt v prírode Žďárskych vrchov kúsok od Nového Mesta na Morave. Nudiť sa nebudete. K pobytu získate vstup do wellness so saunou a vírivkou. Deťom sa určite bude páčiť, že penzión stojí vedľa lanového parku.

O ubytovaní

Penzión Sykovec sa nachádza v pokojnej krajine Žďárských vrchov v obci Tři studně len 5 km od Nového Města na Moravě. Vydajte sa k rybníku Sykovec (150 m) či Medlovskému rybníku (500 m), kde sa v lete môžete osviežiť, kedykoľvek potom rybárčiť. Zamieriť môžete aj do moderného športového areálu Vysočina arena (5 km), do Pohádkové vesničky (12 km) alebo do Žďáru nad Sázavou s UNESCO pamiatkou (12 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 18 štandardných izieb, ktoré prešli rekonštrukciou. Vybavené sú televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na chutných raňajkách a večerách. K dispozícii je tiež bar, vináreň a vonkajšie posedenie so záhradkou.

CHKO Žďárské vrchy Tip na výlet

Chránená krajinná oblasť Žďárské vrchy má rozlohu 70 940 ha a je najvyššou časťou Českomoravskej vrchoviny. Najvyšším vrcholom je Devět skal 836 m n.m. Typickými krajinnými prvkami Žďárských vrchov sú rulový skalné veže lákajúce lezca spoza lesov a veľa rybníkov a vidieckych domcov s prvkami Horáckej ľudovej architektúry pri poliach a lúkach. Najväčšími rybníky sú Velké Dářko, Veselský a Matějovský rybník.

Aká miesta nevynechať pri návšteve Žďárských vrchov?

  • Pútnický kostol sv. Jána Nepomuckého na Zelenej hore
  • Skanzen Veselý kopec
  • Údolí Doubravy u Chotěboře
  • Navštívte tiež pamiatkovú rezerváciu ľudovej architektúry Betlehem Hlinsko, Havlíčkův Brod a Pilsko vodná nádrž.

Po turistických trasách môžete okrem Děviatich skál navštíviť aj Žákovu horu, Radostínské rašeliniská a rašeliniská Velké Dářko.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Na odpočinok poslúži malé wellness centrum s vírivkou a saunou s ochladzovacím bazénikom.

Cestujete s deťmi?

Deti určite nadchne detský kútik a lanové centrum s detským ihriskom. Penzión sa navyše môže pochváliť Baby Friendly certifikáciou.

Penzion Sykovec

Tři Studně 38, Tři Studně
Česká republika

608 77 87 87

recepce@sykovec.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/deň
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
8 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
100 m
Zástavka
0,6 km
Zjazdovka
5,6 km