Ubytujte sa v Hoteli Senimo *** a dôkladne spoznajte hanácku metropolu a jej okolie vďaka regionálnej karte. Bezplatne sa vydajte napríklad do ZOO na Svatém Kopečku. Okrem komfortného ubytovania s raňajkami sa začnite tešiť aj na poctivú českú kuchyňu v hotelovej reštaurácii s 20% zľavou.

O ubytovaní

Hotel Senimo *** je od žiariaceho centra Olomouca a hlavnej vlakovej stanice vzdialený len 15 minút chôdze. Vydajte sa do jedného z múzeí (Múzeum umenia, Vlastivedné múzeum, Múzeum olomouckej pevnosti), k Pevnosti poznaniu, Korunní pevnůstce, do Arcibiskupského paláca či Botanickej záhrady. Na výlet vyrazte do Zoo, k Chomutovskému jazeru či k jazeru Poděbrady.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 28 izieb. Izby Standard sú moderne vybavené. Po návšteve turistických atrakcií alebo mestských pamiatok budete zaspávať vo väčších pohodlných posteliach, v izbe nájdete minibar, LCD televíziu so satelitom, vysokorýchlostné WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu. Niektoré izby majú možnosť klimatizácie. Za príplatok sa môžete ubytovať aj na izbe typu Deluxe, kde budete mať navyše k dispozícii trezor a kávovar.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky formou bufetu si vychutnáte po celú dobu pobytu v priestrannej reštaurácii s príjemným posedením na prízemí hotela. Dopriať si tu môžete aj obedové menu alebo večere. Možnosť nákupu budete mať hneď vedľa hotela v rovnomennom obchodnom dome Senimo, ktorý sa nachádza v rozľahlej aukčnej hale vysokej architektonickej hodnoty z konca 19. storočia.

Hotel Senimo ***

Hotel Senimo ***

Pasteurova 905/10 , Olomouc
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,8 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Olomouc

OlomoucTip na výlet

Olomouc je nielen živým študentským mestom, v ktorom nie je núdza o skvelé kaviarne, bary a reštaurácie. Nájdete tu nespočetné množstvo pamiatok a zaujímavých miest, ako sú kláštory a chrámy, vyhliadky, múzeá i rozľahlé parky. Dominantou mesta je barokový stĺp Najsvätejšej Trojice na Hornom námestí, zapísaný od roku 2001 medzi pamiatky UNESCO.

Čo patrí ku skvostom Olomouca?

  • Radnica s orlojom
  • Súbor šiestich olomouckých barokových fontán
  • Olomoucký hrad
  • Z múzeí navštívte Arcidiecézne múzeum, Múzeum umenia Olomouc alebo Vlastivedné múzeum. Neďaleko Olomouca, v Lošticiach, sa nachádza Múzeum Olomouckých tvarôžkov.

Nevynechajte ani miestnu zoologickú záhradu na Svatom Kopečku, kde na vás čaká okrem iného tiež priechod výbehom opíc, obrie akvárium alebo rozhľadňa. Na Svatom Kopečku, ktorý sa nachádza asi 5 km od Olomouca, leží tiež nádherná Bazilika Panny Márie, ktorá je vyhľadávaným pútnickým miestom.

Viac informácií
Zoo Olomouc
Zoo Olomouc
Olomoucké parky a skleníky
Olomoucké parky a skleníky
Hrad Šternberk
Hrad Šternberk