Vydajte sa za krásami Moravského krasu a ubytujte sa pohodlne v nových Apartmánoch Broušek, kde budete mať k dispozícii aj vybavenú kuchynku a posedenie na terase. V cene je vstup do Sloupsko-šošůvských jaskýň vzdialených asi 10 minút chôdze, ale aj ďalšie krasové útvary čakajú na objavenie.

O ubytovaní

Apartmány Broušek ponúkajú moderné a pokojné ubytovanie v mestečku Sloup v severnej časti Moravského krasu len 10 minút od vstupu do Sloupsko-šošůvských jaskýň, preskúmajte tiež Punkevní jaskyne a priepasť Macocha (6 km). Vydať sa môžete do Blanska (11 km) i do Brna (35 km).

Kde budete spať?

Budova zahŕňa celkom tri apartmány - jeden dvojlôžkový s možnosťou prístelky na prízemí a dva štvorlôžkové v podkroví. Všetky apartmány sú vybavené kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou, varnou doskou a chladničkou, LED televízorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC aj vonkajším posedením s parádnym výhľadom na okolitú prírodu.

Na čom si pochutnáte?

Okrem vlastného varenia môžete využiť stravovanie v neďalekom Hoteli Broušek.

Moravský kras Tip na výlet

Ak máte radi krásnu prírodu, jaskyne a veľa ďalších atrakcií, chránená krajinná oblasť Moravský kras je to pravé miesto pre vás. Rozhodne sa na výlet vydajte k Macoche, ktorá je najväčšou priepasťou tohto typu ako v Česku, tak v strednej Európe. Ďalší unikát nájdete hneď vedľa a tým sú Punkevné jaskyne, ktoré sú súčasťou najdlhšieho jaskynného systému v Česku. Pri prehliadke jaskýň sa môžete aj plaviť na loďkách po rieke Punkve a dostanete sa až na dno Macochy.

Aké ďalšie miesta navštíviť v Moravskom krase?

  • Kateřinská jaskyňa
  • Jaskyňa Balcarka
  • Sloupsko-šošůvské jaskyne
  • Nevynechajte ani Býčiu skalu, jaskyňu Výpustek, Josefov - Františčinu huť alebo Mariánsky chrám vo Křtinách.

Vydajte sa tiež na výlet do okolia - na rozhľadňu Babí lom, zámok v Lysiciach s prekrásnymi záhradami alebo zámok Letovice. Milovníkov piva poteší návšteva Múzea pivovarníctva v Čiernej Hore. Na relaxáciu je ideálny aquapark v Blansku alebo v Kuřimi.

Viac informácií

Apartmány Broušek

Sloup 248, Sloup
Česká republika

602 587 734

posta@apartmanybrousek.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zástavka
1,3 km
Aquapark
15,6 km