Dovolenka na horách vás čaká v Dvorskej boude v Krkonošiach. Lokalita je skvelá, priamo medzi Špindlerovým Mlynom a Peci pod Sněžkou, máte sa teda kam vydať. V cene je polpenzia aj vstup do sauny.

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií

Pobyt v srdci Krkonošského národného parku

Dvorská Bouda ponúka ubytovanie uprostred hôr už od 20. rokov minulého storočia. Ideálna lokalita medzi Špindlerovým mlynom a Peci pod Sněžkou zabezpečí, že sa nebudete nudiť, pretože vždy je kam sa vydať.

Ubytujete sa v izbách typu Standard, ktoré sú prakticky a útulne zariadené a majú k dispozícii spoločnú kúpeľňu. Z niektorých izieb je nádherný výhľad na hory.

V reštaurácii sa podávajú jedlá slovenskej kuchyne, v sezóne tu denne pripravujú čerstvé domáce žemličky. Tešiť sa na ne môžete na raňajky formou bufetu, večer vás čakajú aj večere výberom z dvoch jedál. Zlatým klincom už je len čapované pivo.

V penzióne môžete ďalej využívať klubovňu s TV, detskú herňu a fínsku saunu.

Nekonečné možnosti vyžitia v Krkonošiach

Pohorie je pretkané hustou sieťou turistických chodníkov a lesných cestičiek, naplno si užijete prírodné krásy i aquapark v Špindlerovom Mlyne alebo lanový park Relaxparku v Peci pod Sněžkou.

Za cieľ vašich túr si môžete dať rôzne horské chaty, Mumlavský vodopád alebo rovno horu Sněžku, kam sa prípadne môžete nechať vyviezť kabínovou lanovkou.

Dvorská Bouda

Strážné 111, Strážné
Česká republika

+420 725 972 169

info@dvorska-bouda.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/pobyt
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
zadarmo či za poplatok

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zjazdovka
6,6 km

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn