Užite si vinársky pobyt na Morave v Hoteli Bax v Znojme s polpenziou, welcome drinkom, fľašou vína, poukazom do talianskej reštaurácie a zľavou na vstup do blízkych rakúskych termálnych kúpeľov Laa an der Thaya. Za skvelú cenu vychutnáte i degustáciu.

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax *** sa nachádza v pokojnej lokalite Znojma a ponúka tak príjemný oddych v tejto vinárskej oblasti. Vďaka tomu, že hotel leží kúsok od hraníc, si môžete užiť veľa zaujímavostí na rakúskej strane. Zájdite si napríklad do termálnych kúpeľov!

Hotel Bax disponuje moderne vybavenými izbami Deluxe, ktoré nedávno prešli rekoštrukciou a majú vlastné sociálne zariadenie a TV/SAT. V miestnej reštaurácii si okrem kvalitného jedla užijete aj pohár dobrého vína.


Hoci hotel Bax nájdete v okrajovej časti Znojma, do historického centra mesta sa dostanete príjemnou prechádzkou v priebehu 25 minút. Národný park Podyjí či malebné údolie rieky Dyje a Kraví hory by ste si nemali nechať ujsť bez ohľadu na ročné obdobie.


Relax v obľúbených termáloch Laa an der Thaya

Oddýchnite si v neďalekých termálnych kúpeľoch Laa an der Thaya (35 minút jazdy autom), ktoré patria medzi tie najobľúbenejšie v Rakúsku. Nájdete tu termálne bazény, vírivky, vodopády aj ďalšie atrakcie.

Na relaxáciu je ideálny tiež aquapark Aqualand Moravia, kde sa vy i vaše deti vybláznite na množstve atrakcií.

Tipy na výlet

Znojmo

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Čechách, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Znojemské podzemie

Systém podzemných chodieb a pivníc pod Znojmom, ktorý je dlhý takmer 27 km a má až 4 poschodia, vznikol na prelome 14. a 15. storočia ako priestor na hospodárske účely. Neskôr hral svoju rolu aj v dômyselnej obrane mesta. V dnešnej dobe slúži predovšetkým ako turistická atrakcia pre všetkých milovníkov histórie, architektúry a netradičných zážitkov.

Kostol sv. Mikuláša

Znojmo je krásne historické mesto, jednou z tunajších pamiatok je kostol sv. Mikuláša z 11. storočia. Po poškodení v 14. storočí bol kostol zrekonštruovaný, na druhej výstavbe sa podieľala aj slávna rodina Parlérov, zodpovedná za mnoho pamiatok na našom území. Z vnútornej výzdoby vyniká najmä baroková kazateľnica v podobe zemegule. Ak sa teda zaujímate aj o históriu či architektúru, nemali by ste si tento kostol nechať ujsť.

Hotel Bax ***

Oblekovice 68 , Znojmo
Česká republika

+420 603 427 556

hotelbax@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,43/5
Celkom 44 hodnotení