Hotel s nádherným výhľadom na Jeseníky

Ak sa chystáte na aktívnu dovolenku, ktorá ale ponúka aj veľa možností na oddych, potom je hotel Centrum Stone stvorený práve pre vás. Nájdete ho v hornej časti Vrbna pod Pradědem v smere na Karlovu Studánku a ponúkne vám krásny výhľad na okolitú krajinu.

Ubytovaní budete v komfortných izbách s vlastnou kúpeľňou. Polpenziu si vychutnáte v štýlovej hotelovej reštaurácii, ktorá má kapacitu až 60 hostí a ponúka pestrý sortiment jedál pre deti, vegetariánov aj milovníkov zdravej výživy.

Odpočívajte aktívne

Dominantou hotela Centrum Stone je zábavno-relaxačné centrum. Nájdete tu dve bowlingové dráhy, biliardové stoly, ping-pong aj posilňovňu. Športoví fanúšikovia ocenia posedenie v bare a sledovanie športových prenosov na veľkoplošnej TV.

Za príplatok môžete po celodennom výlete relaxovať vo wellness, ktoré ponúka vírivku, saunu a solárium. Iste poteší tiež možnosť úschovy bicyklov.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (recepce@centrumstone.cz, +420 777 726 021). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 14,9 rokov 490 Kč (cca 19 €)/noc vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 15 rokov alebo dospelá osoba 590 Kč (cca 23 €)/noc vrátane polpenzie.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lucie B.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Jidlo velmi dobre. Obsluha nam vysla ve vsem vstric. Pobyt vrele doporucuju :)

Vynikajúce (Jarmila D.)

Hotel pěkný, jídlo dobré, snídaně bohatá, obsluha příjemná, vířivka se hodila na rozmrznutí po celodenním pobytu v horách.

Vynikajúce (Petra V.)

Popis hotelu odpovídal, byli jsme mile překvapeni. Personál byl velmi vstřícný, milý. Bylo super, že v hotelu je k dispozici vířivka, bowling, ping pong. Navíc nádherné místo s kouzelnou přírodou kolem:-). Úžasné pro rodinu s dětmi! Snad jen snídaně by mohla být lepší.

Tipy na výlet

Praděd

Praděd

Prečo sedieť na hoteli, keď sa neďaleko od vás týči do výšky 1 492 m n. m. najvyššia hora Moravy a Sliezska? Na vrchole hory panuje drsné počasie a priemerná ročná teplota neprevyšuje 1 °C. To vás ale vôbec nemusí trápiť, pretože až na vrchol vedie asfaltová cesta a vo vysielači nájdete aj reštauráciu a vyhliadku. Za dobrého počasia vás čaká až neuveriteľný rozhľad, kedy môžete vidieť Beskydy, Sněžku, ale aj Vysoké Tatry s Malou Fatrou či Alpy v Rakúsku.

Chodník v oblakoch Dolní Morava

Chodník v oblakoch Dolní Morava

Od roku 2015 môžete na Dolnej Morave navštíviť unikátnu stavbu, ktorá vám prináša exkluzívny zážitok a tiež neopakovateľný výhľad na Jeseníky a okolie. V 1 116 metroch nad morom tu začína chodník v oblakoch, ktorý vás vynesie vysoko nad koruny stromov. Pripravených je tu niekoľko atrakcií ako oddychová sieť, rukáv, hniezda alebo tunel na lávke. Z vrchu 55 metrovej vyhliadky sa potom tí odvážni môžu naspäť bezpečne zviezť nerezovým tobogánom s okienkami. Chodník je otvorený celoročne.

Karlova Studánka

Karlova Studánka

Navštívte malebné kúpele uprostred hôr, ktoré boli založené už v roku 1785. Starobylé kúpele v modernom šate ponúkajú kúpeľné pavilóny s krásnou architektúrou, umelý vodopád a kúpalisko. V meste nájdete aj geologickú expozíciu, drevený hudobný pavilón z 18. storočia a mnoho kaviarní. Po menšom výstupe po modrej sa potom dostanete na vyhliadku Rolandův Kameň.