Hotel s nádherným výhľadom na Jeseníky

Ak sa chystáte na aktívnu dovolenku, ktorá ale ponúka aj veľa možností na oddych, potom je hotel Centrum Stone stvorený práve pre vás. Nájdete ho v hornej časti Vrbna pod Pradědem v smere na Karlovu Studánku a ponúkne vám krásny výhľad na okolitú krajinu.

Ubytovaní budete v komfortných izbách s vlastnou kúpeľňou. Polpenziu si vychutnáte v štýlovej hotelovej reštaurácii, ktorá má kapacitu až 60 hostí a ponúka pestrý sortiment jedál pre deti, vegetariánov aj milovníkov zdravej výživy.

Odpočívajte aktívne

Dominantou hotela Centrum Stone je zábavno-relaxačné centrum. Nájdete tu dve bowlingové dráhy, biliardové stoly, ping-pong aj posilňovňu. Športoví fanúšikovia ocenia posedenie v bare a sledovanie športových prenosov na veľkoplošnej TV.

Za príplatok môžete po celodennom výlete relaxovať vo wellness, ktoré ponúka vírivku, saunu a solárium. Iste poteší tiež možnosť úschovy bicyklov.

Dodatočné info

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 14,9 rokov 450 Kč (cca 18 €)/noc vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 15 rokov alebo dospelá osoba 550 Kč (cca 22 €)/noc vrátane polpenzie.

 • Vstup do sauny 100 Kč (cca 4 €)/osoba/hodina.

 • Vstup do vírivky 100 Kč (cca 4 €)/osoba/hodina.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Věra P.)

Hotel i pokoje pěkné, vše čisté a útulné. Strava dobrá, příjemný a ochotný personál. Jen malá chyba, těšili jsme se, že si po výletu zajdeme do vířivky, ale ta byla v poruše. Avšak v ceně pobytu jsme ji neměli, jen v popisu byla uvedená a paní recepční se za toto hned na začátku omluvila. Takže vše OK.

Vynikajúce (Marie R.)

V Jeseníkách jsem trávila kdysi celé prázdniny jako dítě. Babičku jsem měla ve Staré Červené Vodě, jednu tetu v Jeseníku, druhou v Karlově Studánce. Proto jsem uvítala Vaši nabídku a po letech- asi po 40 ti- jsem se svým přítelem křižovala Jeseníky. Vodopády Bílé Opavy, Praděd, Karlova Studánka, Zlaté a hory a mlýny, Šerák, Čerňavu, Dlouhé Stráně, Jánský vrch, cestou zpět Bouzov, Velké Losiny. a ještě jsem stihla navštívit bývalý babiččin statek. Po snídani jsme vyráželi na výlety a vraceli se večer. Ubytování se nám líbilo a ke všemu super počasí.

Skvelé (František M.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, čisté, prostorné pokoje. Pobyt odpovídal popisu. Personál hotelu ochotný, strava bez připomínek.

Tipy na výlet

Praděd

Praděd

Prečo sedieť na hoteli, keď sa neďaleko od vás týči do výšky 1 492 m n. m. najvyššia hora Moravy a Sliezska? Na vrchole hory panuje drsné počasie a priemerná ročná teplota neprevyšuje 1 °C. To vás ale vôbec nemusí trápiť, pretože až na vrchol vedie asfaltová cesta a vo vysielači nájdete aj reštauráciu a vyhliadku. Za dobrého počasia vás čaká až neuveriteľný rozhľad, kedy môžete vidieť Beskydy, Sněžku, ale aj Vysoké Tatry s Malou Fatrou či Alpy v Rakúsku.

Chodník v oblakoch Dolní Morava

Chodník v oblakoch Dolní Morava

Od roku 2015 môžete na Dolnej Morave navštíviť unikátnu stavbu, ktorá vám prináša exkluzívny zážitok a tiež neopakovateľný výhľad na Jeseníky a okolie. V 1 116 metroch nad morom tu začína chodník v oblakoch, ktorý vás vynesie vysoko nad koruny stromov. Pripravených je tu niekoľko atrakcií ako oddychová sieť, rukáv, hniezda alebo tunel na lávke. Z vrchu 55 metrovej vyhliadky sa potom tí odvážni môžu naspäť bezpečne zviezť nerezovým tobogánom s okienkami. Chodník je otvorený celoročne.

Karlova Studánka

Karlova Studánka

Navštívte malebné kúpele uprostred hôr, ktoré boli založené už v roku 1785. Starobylé kúpele v modernom šate ponúkajú kúpeľné pavilóny s krásnou architektúrou, umelý vodopád a kúpalisko. V meste nájdete aj geologickú expozíciu, drevený hudobný pavilón z 18. storočia a mnoho kaviarní. Po menšom výstupe po modrej sa potom dostanete na vyhliadku Rolandův Kameň.