Chcete si užiť aktívne strávenú dovolenku uprostred Jeseníkov? Ubytujte sa v Hoteli Centrum Stone, vychutnajte si skvelé raňajky aj dvojchodové večere, a vydajte sa spoznávať tie najznámejšie miesta - Praděd, kúpele Karlova Studánka a ďalšie. Využiť môžete fitness centrum a za príplatok aj wellness priamo v hoteli.

O ubytovaní

Centrum Stone Hotel & Sport *** nájdete v hornej časti Vrbna pod Pradědom, v smere na Karlovu Studánku a Jeseník, a ponúkne vám krásny výhľad na okolitú krajinu. Krásne prostredie Jeseníkov praje najmä výletom pešo, na bicykli či na bežkách a v zime aj zjazdovému lyžovaniu.

Nadšení výletníci určite radi pokoria horu Praděd (17,5 km) so slávnym televíznym vysielačom, alebo sa vydajú objavovať krásy chránenej krajinnej oblasti Jeseníky, ktorá hotel obklopuje. Tá očarí hustými lesmi i rozprávkovými rašeliniskami. Vyraziť môžete napríklad k umelému vodopádu v Karlovej Studánke (9,2 km) alebo k vodopádom Bielej Opavy (14,2 km). Preskúmajte tiež neobvyklé skalné útvary Kazateľne (16 km), odkiaľ uvidíte až na Kralický Sněžník.

A nudiť sa rozhodne nebudete ani v zime. Lyžiarsky areál SKI Annaberg leží len 8,5 km od Centra, v okruhu 20 km potom nájdete ešte ďalšie obľúbené lyžiarske centrá - Pradědovu arénu (9 km), Ski areál Praděd (18,4 km), Ski areál Kopřivná (14,4 km), Ski areál Myšák (18,1 km), Ski areál Klobouk (20,3 km) a iné. Nechýbajú ani pravidelne udržované bežecké trate, v okolí Vrbna si ich môžete prejsť cez 50 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 18 komfortných izieb. Každá izba je vybavená LCD televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

  • Dvojlôžková izba zahŕňa manželskú posteľ a písací stôl či stolík s kreslami na posedenie.

  • Trojlôžková izba je vybavená manželskou posteľou, jednolôžkom a pracovným stolom.

Na čom si pochutnáte?

Štýlová hotelová reštaurácia pojme až 60 hostí a ponúka pestrý sortiment jedál, vrátane variantov vhodných pre deti, vegetariánov i milovníkov zdravej výživy.

Kde budete relaxovať?

Za relaxáciou zamierte do wellness, ktoré ponúka vírivku, fínsku saunu, infra sauna, parnú saunu a tiež solárium.

Niečo naviac

Dominantou hotela Centrum Stone je zábavné centrum. Nájdete tu dve bowlingové dráhy, biliardové stoly, ping-pong aj posilňovňu. Športoví fanúšikovia ocenia posedenie v bare a sledovanie športových prenosov na veľkoplošnej TV.

Centrum Stone Hotel & Sport ***

Centrum Stone Hotel & Sport ***

Sadová 123 , Vrbno pod Pradědem
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
CENTRUM STONE s.r.o. IČ: 26879999


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Lyžiareň
Fitness
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,5 km
Zjazdovka
0,9 km
Bežkovanie
0,9 km

Tipy na výlet

Jeseníky

Jeseníky Tip na výlet

Takzvanú Jesenickú oblasť na severe Moravy tvorí najvyššie moravské pohorie Hrubý Jeseník spolu so svojím podhorím Nízkym Jeseníkom, Kralickým Sněžníkom a Rychlebskými horami. Chránená krajinná oblasť Jeseníky však zahŕňa iba Hrubý Jeseník s priľahlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Najvyšším a najznámejším bodom Jeseníkov je Praděd s výškou 1 491 m n. m. Tieto krásne hory ponúkajú uprostred podmanivej prírody s čistým vzduchom stovky značených trás pre peších i cyklistov, nájdete tu ale tiež známe zimné strediská, kúpele, relaxačné centrá i pamiatky.

Najväčšie lákadlá Jeseníkov:

  • Praděd
  • Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Pri svojich prechádzkach by ste ale nemali minúť ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorskom sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniská Skřítek či Rejvíz. Pokiaľ do Jeseníkov mierite skôr za oddychom, navštívte trebárs Termálne kúpele vo Veľkých Losinách (kde si môžete zároveň urobiť prehliadku Múzea papiera) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Viac informácií
Hora Praděd
Hora Praděd
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Chodník v oblakoch Dolní Morava