Hotel Panorama *** s parádnym výhľadom na jazero

Hotel Panorama *** nájdete v talianskom mestečku Costermano, ktoré leží len 5 minút jazdy od presláveného jazera Lago di Garda a tiež od centra mesta Garda. Hotel svoj názov nedostal pre nič za nič, je z neho totiž nádherný panoramatický výhľad priamo na jazero. K relaxácii poslúži vonkajší bazén, ktorý môžete využívať neobmedzene.

V reštaurácii si pochutnáte každé ráno na raňajkách formou bufetu, popoludní zase na večeri, ktorú si vyberiete z menu. K dispozícii je tiež snack bar a terasa.


Ubytovanie v Hoteli Panorama ***

Ubytovanie ponúka v účelne zariadených a novozrekonštruovaných dvojlôžkových izbách s manželskou posteľou, klimatizáciou (júl - august), SAT/TV, telefónom, trezorom a tiež vlastnou kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. Súčasťou izby je aj balkón.


Lago di Garda a okolité mestá

Z hotela je to len 2 km do centra mesta Lago di Garda. Oblasť je ideálna pre cyklistov a milovníkov túr. Vydajte sa na výlet pozdĺž jazera a zastavte sa na krásnych miestach. Trasu začnite v regióne Trentino cez mestečká Arco, Riva del Garda, Limone sul Garda, Torbole a Garda.

Riva del Garda sa pýši námestím so starou hodinovou vežou, námestím Piazza Carducci aj bývalým scaligerským vodným hradom la Rocca.

Limone sul Garda je bývalé rybárske mestečko a jeho meno je odvodené od pestovania citrónov.

Garda ponúka krásnu promenádu ​​pozdĺž jazera a je ideálne na nenáročnú cyklistiku.


Zábava blízko jazera Lago di Garda

Gardaland patrí k najväčším talianskym zábavným parkom a ponúka množstvo rôznych atrakcií. Vstupné je cca 35 € na deň (dospelá osoba), pre dieťa potom 29 € na deň.

Jungle Adventure Parks je taktiež zábavný park, ktorý nájdete uprostred prírody a je inšpirovaný lanovými centrami. Zabavia sa tu deti i dospelí, vstupné sa pohybuje od 15 do 30 €.

Aqua Paradise Park je takisto zábavný park, tentoraz vodný. Vstup vyjde na 23 € za dospelého a 18 € za dieťa na celý deň.

Tipy na výlet

Mestečko Garda

Mestečko Garda je skvelým miestom na dovolenku, nájdete tu romantické námestia, úzke uličky s obchodíkmi, reštaurácie alebo talianske kaviarne. Samozrejmosťou je tiež prístav. Na prechádzku sa môžete vydať napríklad na sever mesta, kde leží záliv Punta San Vigilio a la Baia delle Sirene, kde nájdete krásne čisté pláže a azúrovú vodu. Promenáda vedúca na juh vás zavedie do mestečka Bardolino (3 km), ktoré je známe svojím červeným vínom. Cestou sa môžete osviežiť v niektorom z množstva barov či len tak si posedieť na lavičke a kochať sa jedinečným pohľadom na jazero.

Torri del Benaco

Torri del Benaco je obľúbené turistické miesto, aj keď nie až tak známe, takže cez davy turistov sa tu predierať nebudete. Malý romantický prístav na východnom brehu Gardského jazera sa pýši majestátnym hradom (Château Scaliger) a stredovekými hradbami a vežami, ktoré mu dodávajú historický nádych. Staré centrum mesta tvorí dlhá dláždená ulica Corso Dante, ktorú pretínajú kamenné chodníky s obchodíkmi a reštauráciami. Mestečko je preslávené výrobou vína a olivového oleja, nezabudnite ich vyskúšať.

Lago di Garda

Gardské jazero je najväčším talianskym jazerom. Rozprestierajú sa na ňom malé ostrovčeky, vďaka čomu získava svoj romantický nádych. Panuje tu príjemné stredomorské podnebie a vďaka priaznivým poveternostným podmienkam je Lago di Garda ideálnym miestom pre vodné športy ako kitesurfing, windsurfing, plachtenie a pod. Okolie jazera je pretkané hustou sieťou turistických chodníkov a cyklotrás rozprestierajúcich sa v nádhernej prírode, nadšení tak budú aj všetci aktívne založení turisti.

Hotel Panorama *** (Costermano)

Via Salita degli Olivi 16, Costermano
Taliansko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané