Zažite uvoľňujúcu dovolenku nabitú kultúrnymi a športovými zážitkami. Ubytujte sa v Garda Family House na brehu najväčšieho talianskeho jazera Lago di Garda a využite všetky výhody tohto miesta. V hoteli vás čaká polpenzia, v okolí veľa možností na výlety.

Pohodlie v blízkosti jazera Lago di Garda

Garda Family House ponúka komfortné ubytovanie v obľúbenej talianskej destinácii na brehu jazera Lago di Garda, najväčšieho talianskeho jazera. Krátkou prechádzkou sa dostanete aj na nákupy do centra Brenzone sul Garda.

Ubytovanie je zabezpečené v izbách v klasickom štýle s dreveným nábytkom, minichladničkou, klimatizáciou, trezorom a WiFi pripojením. V kúpeľni nájdete čisté uteráky, toaletné potreby a fén na vlasy. Dve z izieb sú prispôsobené pre hendikepované osoby.

V hotelovej reštaurácii sa stretnete s bohatým raňajkovým bufetom a delikátnymi talianskymi pokrmami, opomenúť nesmieme ani ponuku miestnych vín.

Aktivitami a výletmi proti nude

Pobyt je ideálny pre milovníkov prírody a aktívnej dovolenky. Jazero ponúka bohaté vyžitie, napríklad výlet na loďke, windsurfing alebo plachtenie. V okolí nájdete mnoho peších aj cyklistických trás, voľný čas môžete stráviť aj v zábavných parkoch alebo prezeraním pamiatok v okolitých mestách. Do romantickej Verony je to asi 50 km.

Tipy na výlet

Lago di Garda

Gardské jazero je najväčším talianskym jazerom. Rozprestierajú sa na ňom malé ostrovčeky, vďaka čomu získava svoj romantický nádych. Panuje tu príjemné stredomorské podnebie a vďaka priaznivým poveternostným podmienkam je Lago di Garda ideálnym miestom pre vodné športy ako kitesurfing, windsurfing, plachtenie a pod. Okolie jazera je pretkané hustou sieťou turistických chodníkov a cyklotrás rozprestierajúcich sa v nádhernej prírode, nadšení tak budú aj všetci aktívne založení turisti.

Torri del Benaco

Torri del Benaco je obľúbené turistické miesto, aj keď nie až tak známe, takže cez davy turistov sa tu predierať nebudete. Malý romantický prístav na východnom brehu Gardského jazera sa pýši majestátnym hradom (Château Scaliger) a stredovekými hradbami a vežami, ktoré mu dodávajú historický nádych. Staré centrum mesta tvorí dlhá dláždená ulica Corso Dante, ktorú pretínajú kamenné chodníky s obchodíkmi a reštauráciami. Mestečko je preslávené výrobou vína a olivového oleja, nezabudnite ich vyskúšať.

Zábavný park Gardaland

Zavítajte do sveta úchvatných dobrodružstiev. Na výber máte hneď z troch typov atrakcií. Pre malých "snílkov" je tu sekcia Fantasy, dobrodruhov každého veku nadchne časť Adventure, milovníkov adrenalínu zase atrakcia Adrenaline, vďaka ktorým budete mať hlavu doslova v oblakoch. Garland je jeden veľký svet zábavy a poznania. Zhruba kilometer od Parku sa na ulici Via Derna nachádza Sea Life Aquarium, ktoré vám predstaví fascinujúci život 5000 podmorských živočíchov. Vstupenky si môžete zakúpiť jednotlivo do Parku či Aquaria, alebo rovno do oboch týchto úžasných centier zábavy.

Garda Family House

Via Nascimbeni 12, Castello di Brenzone
Taliansko

+390 456 598 700

info@gardafamilyhouse.it

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané