Letný pobyt na 3 alebo 6 dní v nadštandardnej izbe hotela Sun*** len pár krokov od pláže Slnečných jazier. Čaká Vás polpenzia, neobmedzený vstup do bazéna a pohoda perfektnej lokality.

Leto na slnečných jazerách **
**

Slnečné jazerá pri Senci sú najobľúbenejšou prázdninovou lokalitou na Slovensku. Štýlový hotel Sun*** leží zo všetkých hotelov najbližšie pri Slnečných jazerách. Z okna vidíte pláže, ktoré lákajú k letnému relaxu v priezračnej vode. Vedľa neobmedzeného využitia hotelového bazéna a lahodnej polpenzie môžete v hoteli tiež odpočívať vo wellness (vírivka, sauna) .

Nechýba ani exkluzívny aquapark


Užite si letnú slnečnú pohodu na plážach pri piatich Slnečných jazerách, kde slnko svieti až 2200 hodín v roku. Na severnej strane jazier nájdete  obrovský aquapark so 76 metrovým vnútorným tobogánom, 12 metrovým vonkajším tobogánom Aquafun a množstvo ďalších aktivít. 

Neďaleko hotela sa nachádza unikátna Oáza sibírskych tigrov, múzeum včelárstva, jazdecké centrum a za návštevu stojí i mesto Senec alebo Bratislava. Na výlety v prírode sú ideálne neďaleké Malé Karpaty. 


Hotel Sun ****

Slnečné jazerá – sever, Senec
Slovenská republika

+421 220 201 020

info@hotelsun.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
5/5
Celkom 5 hodnotení