V Hoteli Autis *** v Dolnom Smokovci budete mať Vysoké Tatry ako na dlani. Užite si nielen horskú turistiku, ale aj polpenziu, vstup do sauny a fitness. Dve deti do 6 rokov majú pobyt aj s polpenziou zdarma.

O ubytovaní

Hotel Autis *** sa nachádza pod štítmi Vysokých Tatier v Dolnom Smokovci v známom areáli Pod Lesom. Starý Smokovec so svetom kúziel Tricklandia, obľúbenou pozemnou lanovkou a ďalšími lákadlami je vzdialený len 3 km. Zároveň sa vám tu rozprestiera svet dychberúcej tatranskej prírody, prejdite si napríklad Krížovú cestu až na Peknú vyhliadku či Slavkovskú dolinu, vyjdite (alebo sa vyvezte lanovkou) ku Skalnatému Plesu (11 km) a ak vám nevadí cestovať trochu ďalej, určite nevynechajte Štrbské Pleso (19 km). V zime si tu parádne zalyžujete v niektorom z okolitých lyžiarskych stredísk - najbližšie je Jakubkova lúka 4 km.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v izbách alebo apartmánoch vybavených satelitnou televíziou, rádiom, budíkom, telefónom a samostatnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Celková kapacita hotela je 50 lôžok.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa servírujú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Navštíviť môžete tiež kaviareň alebo si poseďte na letnej terase s otvoreným ohniskom.

Kde budete relaxovať?

Možnosť relaxácie poskytuje infračervená sauna a hydromasážna vaňa. K dispozícii je tiež ponuka masáží.

Cestujete s deťmi?

Hotel myslí tiež na detských návštevníkov - tých tu čaká zábava na detskom ihrisku so šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom.

Hotel Autis ***

Pod lesom 298 , Dolný Smokovec
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 8 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
13 km
Zástavka
0,6 km
Aquapark
13 km
Zjazdovka
1,1 km

Tipy na výlet

Lyžovanie vo Vysokých Tatrách Tip na výlet

Užite si lyžiarske strediská a bežkárske dráhy na špičkovej úrovni - nájdete ich vo Vysokých Tatrách, ktoré sú známe vysoko položenými zjazdovkami s atraktívnymi výhľadmi na naše najkrajšie hory aj najmodernejším vybavením. K tomu si predstavte skvele upravené zjazdovky, prvotriedne vleky i služby a hlavne dostatok snehu - presne tak vyzerá lyžovanie vo Vysokých Tatrách

  • Ski areál Tatranská Lomnica - Vyberte sa sem za najdlhšou zjazdovkou u nás s dĺžkou až 6,5 km aj za najvyššie položenými či najstrmšími slovenskými svahmi. Na svoje si tu ale prídu aj začiatočníci, deti či milovníci večerného lyžovania - svahy Tatranskej Lomnice sú určené pre všetky kategórie lyžiarov.
  • Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso - Stredisko patrí k strediskám s najdlhšou lyžiarskou sezónou na Slovensku, lyžovať tu môžete na zjazdovkách vhodných pre rodiny s deťmi i začiatočníkov aj na náročnejších svahov. Milovníkov bežkovania nadchne 19 km upravených bežeckých tratí.
  • Snowpark Lučivná - Menšie, no o to priateľskejšie stredisko ponúka jazdu na 1, 5 km zjazdoviek so 4 vlekmi a 3 km bežeckých dráh. Deti poteší lyžiarska škola a snowtubingová dráha.
  • Lyžiarske stredisko Ždiar Strednica - Toto stredisko patrí medzi tie väčšie vo Vysokých Tatrách a je vhodné pre začiatočníkov a nenáročných lyžiarov. Na vrcholy kopcov sa dostanete vďaka 9 vlekom a sedačkovej lanovke.
  • Ski Centrum Strachan - V Ždiari si môžete zalyžovať až na 7 zjazdovkách, okolo ktorých premávajú 2 vleky a lanovka. Nechýba tu ani lyžiarska škola, ski servis či požičovňa lyží a sánok.
  • Ski areál Bachledka - Stredisko v Bachledovej doline sa pýši 9 zjazdovkami rôznych náročností, na ktorých vrchol vás vyvezie 8 vlekov a 2 lanovky.
Viac informácií
Ski areál Štrbské Pleso
Pozemná lanovka Starý Smokovec - Hrebienok
Ski areál Tatranská Lomnica