V Hoteli Autis *** v Dolnom Smokovci budete mať Vysoké Tatry ako na dlani. Užite si nielen horskú turistiku, ale aj polpenziu, vstup do sauny a fitness. Dve deti do 6 rokov majú pobyt aj s polpenziou zdarma.

O ubytovaní

Hotel Autis *** sa nachádza pod štítmi Vysokých Tatier v Dolnom Smokovci v známom areáli Pod Lesom. Starý Smokovec so svetom kúziel Tricklandia, obľúbenou pozemnou lanovkou a ďalšími lákadlami je vzdialený len 3 km. Zároveň sa vám tu rozprestiera svet dychberúcej tatranskej prírody, prejdite si napríklad Krížovú cestu až na Peknú vyhliadku či Slavkovskú dolinu, vyjdite (alebo sa vyvezte lanovkou) ku Skalnatému Plesu (11 km) a ak vám nevadí cestovať trochu ďalej, určite nevynechajte Štrbské Pleso (19 km). V zime si tu parádne zalyžujete v niektorom z okolitých lyžiarskych stredísk - najbližšie je Jakubkova lúka 4 km.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v izbách alebo apartmánoch vybavených satelitnou televíziou, rádiom, budíkom, telefónom a samostatnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Celková kapacita hotela je 50 lôžok.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa servírujú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Navštíviť môžete tiež kaviareň alebo si poseďte na letnej terase s otvoreným ohniskom.

Cestujete s deťmi?

Hotel myslí tiež na detských návštevníkov - tých tu čaká zábava na detskom ihrisku so šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom.

Hotel Autis ***

Hotel Autis ***

Pod lesom 298 , Dolný Smokovec
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 8 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
13 km
Zastávka
0,6 km
Aquapark
13 km
Zjazdovka
1,1 km

Tipy na výlet

Vysoké Tatry

Vysoké TatryTip na výlet

Najvýznamnejšie hory na Slovensku každoročne navštívia tisíce turistov. Láka ich výstup na našu najvyššiu horu Gerlachovský štít (2 654,4 m n. m.). Vydať sa sem môžete aj vtedy, ak si na adrenalínový výstup zrovna netrúfate - Tatranský národný park môžete prejsť po stovkách kilometrov turistických chodníkov a cyklotrás.

Čo vo Vysokých Tatrách nesmiete vynechať?

  • najznámejšie hory Kriváň a Lomnický štít (dostupný aj lanovkou)
  • Štrbské pleso či Veľké a Malé Hincovo pleso
  • jazdu pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok
  • Tricklandiu
  • Bobovú dráhu v Tatranskej Lomnici
  • Neďaleké aquaparky Tatralandia a Aquacity Poprad

V zime vám Vysoké Tatry pripravia nezabudnuteľný výhľad na zasneženú krajinu aj bohaté športové vyžitie. Zalyžujte si napríklad v lyžiarskom stredisku v Tatranskej Lomnici, v Ski areáli v Starom Smokovci alebo v Lopušnej doline. Navštíviť môžete tiež expozíciu zimných športov v Ski Múzeu.

Viac informácií
Štrbské pleso
Štrbské pleso
Lomnický štít
Lomnický štít
Pozemná lanovka Starý Smokovec - Hrebienok
Pozemná lanovka Starý Smokovec - Hrebienok