V Hoteli Autis *** v Dolnom Smokovci budete mať Vysoké Tatry ako na dlani. Užite si nielen horskú turistiku, ale aj polpenziu, vstup do sauny a fitness. Dve deti do 5 rokov majú pobyt aj s polpenziou zdarma.

O ubytovaní

Hotel Autis *** sa nachádza pod štítmi Vysokých Tatier v Dolnom Smokovci v známom areáli Pod Lesom. Len pár krokov od hotela budete mať DinoPark, Starý Smokovec so svetom kúziel Tricklandia, známou pozemnou lanovkou a ďalšími lákadlami je vzdialený iba 3 km a na dosah je tiež obľúbený Poprad (10,4 km) s aquaparkom AquaCity.

Zároveň sa vám tu rozprestiera svet dych vyrážajúcej tatranskej prírody. Prejdite si napríklad Krížovú cestu až na Peknú vyhliadku či Slavkovskú dolinu. Vyjdite (alebo sa vyvezte lanovkou) ku Skalnatému plesu (11 km) a ak vám nevadí cestovať trochu ďalej, určite nevynechajte Štrbské Pleso (19 km).

V zime si tu parádne zalyžujete v niektorom z okolitých lyžiarskych stredísk - najbližší je ski areál Pod lesom (1,3 km) so 400 m dlhou traťou. Vyskúšať môžete aj zjazdovky v Novom Smokovci (4,1 km) a Tatranskej Lomnici (7,9 km) alebo v blízkosti Štrbského plesa (32,7 km). Pre bežkárov je v okolí množstvo udržiavaných stôp a Areál bežeckého lyžovania Tatraheim (7,2 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z pohodlných izieb vybavených satelitnou televíziou, rádiom, budíkom, telefónom a samostatnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Na výber máte medzi dvojlôžkovým a trojlôžkovým variantom, pre väčšiu skupinu môžete zvoliť aj šesťlôžkový apartmán. Celková kapacita hotela je 50 lôžok.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia servíruje pokrmy slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Navštíviť môžete tiež kaviareň alebo si môžete posedieť na letnej terase s ohniskom.

Kde budete relaxovať?

Po celom dni na túre či na zjazdovke si náležite oddýchnete v hotelovej wellness zóne s horúcou saunou. Využiť môžete tiež vybavené fitness centrum.

Cestujete s deťmi?

Na detských návštevníkov čaká v hoteli zábava na ihrisku so šmykľavkou, hojdačkou a pieskoviskom. Pri nepriazni počasia sa vaše ratolesti zabavia vo vnútornom detskom kútiku.

Hotel Autis ***

Hotel Autis ***

Pod lesom 298 , Dolný Smokovec
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Tatry solution s. r. o. IČ: 53018494


+421 919 286 254

recepcia@autishotel.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 8 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
13 km
Zastávka
0,6 km
Aquapark
13 km
Zjazdovka
1,1 km
Bežkovanie
8,4 km