Pod lesom 298, Dolný Smokovec
Slovenská republika

+421 919 286 254

recepcia@autishotel.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 8 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
13 km
Zástavka
0,6 km
Aquapark
13 km
Zjazdovka
1,1 km

O ubytovaní

Hotel Autis *** sa nachádza pod štítmi Vysokých Tatier v Dolnom Smokovci v známom areáli Pod Lesom. Starý Smokovec so svetom kúziel Tricklandia, obľúbenou pozemnou lanovkou a ďalšími lákadlami je vzdialený len 3 km. Zároveň sa vám tu rozprestiera svet dychberúcej tatranskej prírody, prejdite si napríklad Krížovú cestu až na Peknú vyhliadku či Slavkovskú dolinu, vyjdite (alebo sa vyvezte lanovkou) ku Skalnatému Plesu (11 km) a ak vám nevadí cestovať trochu ďalej, určite nevynechajte Štrbské Pleso (19 km). V zime si tu parádne zalyžujete v niektorom z okolitých lyžiarskych stredísk - najbližšie je Jakubkova lúka 4 km.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v izbách alebo apartmánoch vybavených satelitnou televíziou, rádiom, budíkom, telefónom a samostatnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Celková kapacita hotela je 50 lôžok.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa servírujú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Navštíviť môžete tiež kaviareň alebo si poseďte na letnej terase s otvoreným ohniskom.

Kde budete relaxovať?

Možnosť relaxácie poskytuje infračervená sauna a hydromasážna vaňa. K dispozícii je tiež ponuka masáží.

Cestujete s deťmi?

Hotel myslí tiež na detských návštevníkov - tých tu čaká zábava na detskom ihrisku so šmýkačkou, hojdačkou a pieskoviskom.