14 liečebných procedúr vrátane masáží a zábalov na vás čaká pri ozdravnom sedemdňovom pobyte Dr. Medik zameranom na rehabilitáciu chrbtice v hoteli Flóra. V cene balíka máte plnú penziu aj konzultáciu s lekárom.

Trápi vás bolesť chrbta? Tak to sa tešte na množstvo liečebno-rehabilitačných procedúr, ktoré s bolesťou chrbta zatočia. Čaká vás konzultácia s lekárom a následne masáže, zábaly, kúpele a ďalšie.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Erika B.)

Prostredie, hotel, strava, služby, personál splnili očakávané požiadavky primerané cene.

Vynikajúce (Miroslav ?.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni,výborné služby,krásné prostředí,vynikající strava,velmi příjemná ochota zaměstnanců.

Skvelé (Eva B.)

Krásne wellness, volnosť vstupu do bazéna, neobmedzene príjemný a milý personal, strava bohatá.

Skvelé (Marie H.)

Pobyt odpovídal popisu, starší hotel po rekonstrukci, personál ochotný, vstřícný. Strava chutná, obsluhující personál ochotný, obsluha rychlá. Neměli jsme štěstí na počasí, dva dny pršelo a sněžilo, špatně udržované cesty. Pokud chce někdo navštívit geotermální bazény, tak je lépe jet přes sezonu nebo aspoň přes víkend.

Vynikajúce (Hana V.)

Vše bylo v pořádku. Nejvíce času jsme trávili v lázních Dudince. Pobyt doporučuji.

Vynikajúce (Josef B.)

Prostředí dobré. Pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi. Vše bylo OK.

Skvelé (Vlasta ?.)

Obdrželi jsme vše slibované + klasickou masáž navíc. S poskytovanými službami velká spokojenost. Personál - ochotný, milý, profesionální, stále s úsměvem. Čistota - skvělá. Bazén dokonale čistý. U vířivky denně vyměňovaná voda. Ředitel hotelu - ochotný, příjemný, profesionál.

Vynikajúce (František J.)

Bylo vše jako na kupónu, strava výborná, procedury výborné - personál se o nás velmi dobře staral. Co se týká výletů,tak jme si prohlédly architekturu v Brhlovci- skalní domy.

Skvelé (Eva P.)

Hotel zodpovedal popisu, avšak hygienické miestnosti na izbe treba zrekonštruovať. Personál hotela bol ústretový, strava výborná a s wellnesom sme boli tiež spokojní.

Skvelé (Magdaléna B.)

Prostredie hotela je príjemné - rodinné. Procedúry, ktoré sme mali na kupóne sme dostali a boli sme s nimi spokojný. Strava bola dobrá, ochotný personál. Odporučila by som navštíviť Dudince - kostol, kúpalisko.