Skvelý letný pobyt v hoteli Sun**** len pár krokov od pláže Slnečných jazier v Senci. Čaká Vás polpenzia, neobmedzený vstup do bazéna a areálu aquaparku. Úžasná lokalita, kde slnko svieti neuveriteľných 2200 hodín ročne.
Skvelý letný pobyt v hoteli Sun**** len pár krokov od pláže Slnečných jazier v Senci. Čaká Vás polpenzia, neobmedzený vstup do bazéna a areálu aquaparku. Úžasná lokalita, kde slnko svieti neuveriteľných 2200 hodín ročne.

Leto v NAJ prázdninovej lokalite Slovenska - luxusný hotel Sun****

Slnečné jazerá pri Senci (neďaleko Bratislavy) sú najobľúbenejšou a najnavštevovanejšou prázdninovou lokalitou na Slovensku.

Štýlový hotel Sun**** leží zo všetkých tunajších hotelov najbližšie k trávnatej pláži, ktorá láka k letnému relaxu pri priezračnej vode. 

Hotel je novo ohodnotený 4* - krásne zariadené izby majú vlastné sociálne zariadenie, LCD TV s bohatým výberom programov, klimatizáciu, trezor a mini-chladničku. K dispozícii sú aj izby s výhľadom na morský bazén.

Hotelová reštaurácia Hotela Sun**** ponúka na výber široký sortiment jedál z hydiny, bravčového mäsa a rýb. K reštaurácii patrí aj vonkajšia terasa s detským ihriskom.

Okrem neobmedzeného využitia hotelového bazéna a lahodnej polpenzie môžete v hoteli tiež odpočívať vo wellness zóne (vírivá vaňa, sauna).

Slnečné jazerá s exkluzívnym aquaparkom

Užite si letnú, slnečnú pohodu na plážach pri piatich Slnečných jazerách. Slnečné sa im nehovorí nadarmo - slnko tu totiž svieti celých 2200 hodín v roku.

Na severnej strane jazier nájdete obrovský aquapark so 76-metrovým vnútorným tobogánom, 12-metrovým vonkajším tobogánom Aquafun a množstvom ďalších, super aktivít.

Neďaleko hotela sa nachádza unikátna Oáza sibírskych tigrov, múzeum včelárstva, jazdecké centrum a za návštevu stojí aj mesto Senec alebo Bratislava. Na výlety v prírode sú ideálne neďaleké Malé Karpaty.

Oblasť Senca a okolia patrí k najvyhľadávanejším prázdninovým lokalitám na Slovensku.

Hotel Sun ****

Hotel Sun ****

Slnečné jazerá – sever , Senec
Slovenská republika

+421 220 201 020

info@hotelsun.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Konferenčná miestnosť
Česky hovoriaci personál

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Vzdialenosť od jazera
50 m
Zastávka
1 km
Aquapark
0,3 km
Zjazdovka
27 km