Ubytovanie pre dvoch v modernom hoteli Viktor *** len 5 minút od historického centra Bratislavy. V cene bohaté raňajky. Perfektnú dostupnosť všetkých bratislavských pamiatok a centra metropoly. Platnosť až do marca 2015.

O ubytovaní

Hotel Viktor *** je novopostavený a nájdete ho v pokojnej časti Bratislavy. Má perfektnú dostupnosť autom, vlakom či hromadnou dopravou. Z pokojnej časti hlavného mesta to budete mať blízko na výstavisko Incheba Expo (1,5 km) aj k Bratislavskému hradu (3,7 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách Standard, kde vám poslúži LCD televízor s 30 programami vrátane zahraničných, telefón, trezor aj pracovný stôl. Poteší vás tiež WiFi pripojenie a klimatizácia, nechýba samostatná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia sa vyznačuje moderným zariadením v hrejivých farbách. Ráno sa tu podávajú raňajky à la carte a na výber je zo studených aj teplých pokrmov. Vychutnať si tu môžete tiež obed alebo raňajky s výberom z medzinárodných špecialít. Skvelý deň zakončite posedením v štýlovom bare.

Hotel Viktor ***

Hotel Viktor ***

Kremnická 26 , Bratislava
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
CANTABILE s. r. o IČ: 50640445


+421 263 452 085

recepcia@hotelviktor.sk

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,4 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
34 km
Zjazdovka
43 km