Dovolenka v rakúskych Alpách pre dvoch aj celú rodinu v blízkosti rôznych atrakcií. V cene je okrem ubytovania v Hoteli Tauplitzerhof *** tiež polpenzia, vstup do sauny a pary aj ďalšie lákadlá ako je zľavová karta Salzkammergut Sommer-Card či welcome drink.

O ubytovaní

Pobyt v Hoteli Tauplitzerhof *** je ideálny pre všetkých milovníkov oddychu uprostred krásnej prírody rakúskych Álp. V lete sa počas túr či cyklotúr dostanete napríklad k vodopádu, k jazerám Spechtensee, Grundlsee alebo napríklad na horu Gindlhorn s vyhliadkami. V zime využite kilometre bežeckých trás alebo zjazdoviek v blízkych lyžiarskych strediskách - najbližší, Ski Amadé, sa nachádza iba 250 m od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlných izbách so satelitnou televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s WC a sprchou. Zo všetkých izieb sa vám naskytne výhľad na Grimming a ďalšie okolité hory.

Na čom si pochutnáte?

Bohatú polpenziu si vychutnáte v hotelovej reštaurácii, kedy sa raňajky servírujú formou bufetu so všetkým, na čo by ste len mohli ráno dostať chuť. V zimnom období sa na večeru servírujú tri chody. V reštaurácii je tiež možnosť výberu pokrmov formou à la carte, kedy budete mať na výber z lokálnych a medzinárodných špecialít, v zime tiež pizzu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli je k dispozícii pre váš relax fínska aj parná sauna.

Niečo naviac

Nudiť sa tu rozhodne nebudete, v hoteli je k dispozícii aj herňa s biliardom a stolným futbalom.

Hotel Tauplitzerhof ***

Hotel Tauplitzerhof ***

Tauplitz 66 , Tauplitz
Rakúsko

+43 664 422 1868

info@hoteltauplitzerhof.eu

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
08:00 - 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od jazera
22 km
Zastávka
0,1 km
Zjazdovka
0,3 km