Navrstvili ste niekedy rakúske Korutánsko? Obdivujte prírodu s jazerami a ubytujte sa v Hoteli Panoramadorf Saualpe ***, ktorý zbiera len výborné hodnotenia hostí. Tešiť sa môžete na raňajky či polpenziu, a tiež na vstup do bazéna a sáun. Ešte lepšie sa vám bude túlať so zľavovou kartou a zapožičanou mapou. V dojazdovej vzdialenosti nájdete aj ski areál.

O ubytovaní

Hotel Panoramadorf Saualpe *** je krásny hotel stojaci v Norických Alpách na južnom svahu nad mestečkom Eberstein. Do Klagenfurtu a k jazeru Wörthersee je to zhruba 45 minút jazdy autom. To však nie je to jediné, čo v tomto bohatom okolí môžete preskúmavať, určite absolvujte túru (alebo aspoň jej časť) Diex - Gretschitz - Brückl - St.Oswald - lolling, ktorá vedie okolo hradu a niekoľkých nádherných vyhliadok, prejdite sa na bicykli po niektorej z miestnych cyklotrás, navštívte mesto Eberstein s jeho hradom, kostolmi a bylinkovou záhradkou (2,6 km), alebo zavítajte k ďalším Korutánskym jazerám (cca 45 km). Najbližší skiareál, Klippitztörl, sa potom nachádza 20 km, ale vyžitie ponúka fantastické.

Kde budete spať?

Izby Standard (23 m²) sú vybavené satelitnou LCD televíziou, WiFi pripojením, rádiom, trezorom a kúpeľňou so sprchou a fénom. Chýbať nebude ani posedenie, pohovka a župan. Niektoré izby majú aj balkón.

Izby Family (40 m²) sú priestrannejšie a skladajú sa z dvoch spální. Celkom ponúka 4 pevné lôžka a prístelku v podobe rozkladacieho gauča, ubytujú teda až 5 osôb.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii ochutnáte korutánsku kuchyňu, čakajú vás raňajky formou bufetu a štvorchodové večere. K hotelu patrí aj farma, a tak sa môžete tešiť na vajcia od sliepok z voľného výbehu, domáce výrobky z kravského, kozieho a ovčieho mlieka, sezónne ovocie i čerstvé bylinky.

Kde budete relaxovať?

Ku pokojnej dovolenke patrí aj leňošenie vo wellness. To si tu doprajete v krytom plaveckom bazéne, fínskej a parnej saune alebo v relaxačnej miestnosti. Občerstviť sa môžete v sauna bare.

Cestujete s deťmi?

Ak cestujete s deťmi, oceníte detské ihrisko i možnosť pobaviť sa v detskej ZOO.

Panoramadorf Saualpe ***+

Panoramadorf Saualpe ***+

St. Oswald 4 , Eberstein
Rakúsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Panoramadorf Saualpe Sereinig KG IČ: 72577838


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:30
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
za 17 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Vzdialenosť od jazera
22 km
Zastávka
6 km
Zjazdovka
24,6 km