Luxusné ubytovanie s wellness v modernom penzióne

Ubytujte sa v modernom penzióne Pod Kotelnica a spoznajte Tatry tak, ako ich ešte nepoznáte. Tento penzión sa nachádza len 7 kilometrov od slovenských hraníc a 200 m od najobľúbenejších kúpeľov na poľskej strane Terma Bania.


Penzión získal ocenenie v prestížnej súťaži "Najlepší rodinný hotel roku 2012", takže si môžete byt istí, že o vás bude dokonale postarané.


Ubytovaní budete v izbách s vysokým štandardom. Každá izba má vlastné LCD TV a sociálne zariadenie. Niektoré izby majú aj vlastný balkón.

Výborné pokrmy a bohaté raňajky či polpenziu si vychutnáte v reštaurácii penziónu, ktorá vás prekvapí atmosférou horského zrubu. Drevený interiér a oheň v kozube podčiarkne chuťový zážitok z kvalitne pripraveného jedla.

Program pre deti

Hotel myslí aj na tých úplne najmenších. Pre deti je k dispozícii izba plná hier. Každý večer bude pre deti pripravené premietanie rozprávok na veľkom filmovom plátne. Vo voľnom čase si s deťmi zahrajte stolný tenis, šípky alebo biliard.

Načerpajte novú energiu vo wellness a kúpeľoch

Využite neobmedzený vstup do wellness a SPA. Po náročnom dni plnom turistiky iste oceníte relaxáciu vo veľkej vírivke, fínskej saune alebo pare. Iba 200 m (2 minúty chôdze) od hotela sa nachádza kúpeľný komplex Terma Bania, ktorý dokáže očarovať úplne každého.

Tipy na výlet

Terma Bania

Kúpeľný komplex Terma Bania dokáže očariť úplne každého. Kúpele sú ideálne pre páry túžiace po romantike a relaxe alebo rodiny s dětmi.Najdete tu aquapark, ktorého súčasťou sú najrôznejšie atrakcie v podobe divokej rieky, umelých vĺn, toboganov, šmýkačiek a niekoľko vnútorných a vonkajších bazénov s tryskami. Ďalej si môžete zájsť do saunového sveta, kde sa môžete tešiť na 5 druhov sáun, bazén s geotermálnou vodou, ochladzovací bazén a najrôznejšie sprchy.

Termály Szaflary

Vodná plocha Termálov Szaflary má rozlohu takmer 1 000 m² a voda s teplotou 30 - 38 °C pomáha pri kardiovaskulárnych chorobách a ďalších zdravotných ťažkostiach. Čakajú vás dva vnútorné a dva vonkajšie bazény s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých, saunový svet, fitness aj dve reštaurácie. Celodenné vstupné pre dospelého stojí 60 PLN (cca 14 €).

Termály Bukowina

Termálne kúpele Bukowina sú ideálne pre všetkých milovníkov horúcej vody a dychvyrážajúcej prírody. Bazény s termálnou vodou bohatou na minerály a priaznivo pôsobiacou na rôzne zdravotné ťažkosti sú len začiatkom toho, čo vás v kúpeľoch čaká. Okrem tobogánov a šmýkačiek tu nájdete tiež saunový svet, ponuku wellness procedúr a skvelú gastronómiu.

Penzion Pod Kotelnicą ***

ul. Środkowa 207a, Białka Tatrzańska
Poľsko

+48 182 654 477

kontakt@podkotelnica.pl

Check in
od 16:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,69/5
Celkom 49 hodnotení