Luxusné ubytovanie s wellness v modernom penzióne

Ubytujte sa v modernom penzióne Pod Kotelnica a spoznajte Tatry tak, ako ich ešte nepoznáte. Tento penzión sa nachádza len 7 kilometrov od slovenských hraníc a 200 m od najobľúbenejších kúpeľov na poľskej strane Terma Bania.


Penzión získal ocenenie v prestížnej súťaži "Najlepší rodinný hotel roku 2012", takže si môžete byt istí, že o vás bude dokonale postarané.


Ubytovaní budete v izbách s vysokým štandardom. Každá izba má vlastné LCD TV a sociálne zariadenie. Niektoré izby majú aj vlastný balkón.

Výborné pokrmy a bohaté raňajky či polpenziu si vychutnáte v reštaurácii penziónu, ktorá vás prekvapí atmosférou horského zrubu. Drevený interiér a oheň v kozube podčiarkne chuťový zážitok z kvalitne pripraveného jedla.

Program pre deti

Hotel myslí aj na tých úplne najmenších. Pre deti je k dispozícii izba plná hier. Každý večer bude pre deti pripravené premietanie rozprávok na veľkom filmovom plátne. Vo voľnom čase si s deťmi zahrajte stolný tenis, šípky alebo biliard.

Načerpajte novú energiu vo wellness a kúpeľoch

Využite neobmedzený vstup do wellness a SPA. Po náročnom dni plnom turistiky iste oceníte relaxáciu vo veľkej vírivke, fínskej saune alebo pare. Iba 200 m (2 minúty chôdze) od hotela sa nachádza kúpeľný komplex Terma Bania, ktorý dokáže očarovať úplne každého.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (kontakt@podkotelnica.pl, +48 182 654 477). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov na prístelke zdarma, dokúpenie raňajok 13 €/deň, dokúpenie polpenzie 19 €/deň.

 • Dieťa od 12 rokov či ďalšia dospelá osoba 74 €/2 noci a 104 €/3 noci na prístelke vrátane polpenzie.

 • Na izbe je možnosť maximálne 1 prístelky. Ak plánujete pobyt s 2 deťmi, je nutné mať pre deti zakúpené kupóny a budú ubytované na vlastnej izbe.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 16:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Iva Cristina K.)

Víkend byl úžasný, skvělé jídlo, příjemný personál :) Super typy na výlety s dětmi můžu jen doporučit :)

Vynikajúce (Daniela ?.)

Prostředí hotelu bylo nádherné. Všude kolem krásné hory a tudíž super podmínky pro milovníky turistiky. Unavené svaly je možné uvolnit ve wellness hotelu nebo v therme lázních v místě či v blízkém okolí. Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Všechny služby a personál hotelu byly výborné.

Vynikajúce (Radim G.)

Bezvadný penzion přímo pod sjezdovkou a termálním aquaparkem. Čisté útulné pokoje, pestrá snídaně, jen večeře slabší - stanovené jednotné menu.

Tipy na výlet

Terma Bania

Terma Bania

Kúpeľný komplex Terma Bania dokáže očariť úplne každého. Kúpele sú ideálne pre páry túžiace po romantike a relaxe alebo rodiny s dětmi.Najdete tu aquapark, ktorého súčasťou sú najrôznejšie atrakcie v podobe divokej rieky, umelých vĺn, toboganov, šmýkačiek a niekoľko vnútorných a vonkajších bazénov s tryskami. Ďalej si môžete zájsť do saunového sveta, kde sa môžete tešiť na 5 druhov sáun, bazén s geotermálnou vodou, ochladzovací bazén a najrôznejšie sprchy.

Termály Szaflary

Termály Szaflary

Vodná plocha Termálov Szaflary má rozlohu takmer 1 000 m² a voda s teplotou 30 - 38 °C pomáha pri kardiovaskulárnych chorobách a ďalších zdravotných ťažkostiach. Čakajú vás dva vnútorné a dva vonkajšie bazény s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých, saunový svet, fitness aj dve reštaurácie. Celodenné vstupné pre dospelého stojí 60 PLN (cca 14 €).

Termály Bukowina

Termály Bukowina

Termálne kúpele Bukowina sú ideálne pre všetkých milovníkov horúcej vody a dychvyrážajúcej prírody. Bazény s termálnou vodou bohatou na minerály a priaznivo pôsobiacou na rôzne zdravotné ťažkosti sú len začiatkom toho, čo vás v kúpeľoch čaká. Okrem tobogánov a šmýkačiek tu nájdete tiež saunový svet, ponuku wellness procedúr a skvelú gastronómiu.