Ubytujte sa v Apartmánovom dome Csilla a užite si perfektnú relaxačnú dovolenku! Budete len pár krokov od najväčšieho kúpeľného komplexu v strednej Európe, Hajdúszoboszló, a pár kilometrov od nádherného mesta Debrecín a okúzľujúceho Národného parku Hortobágy. Tešiť sa navyše môžete na chutnú polpenziu a moderný apartmán s kuchyňou.

O ubytovaní

Apartmánový dom Csilla stojí v obľúbenom maďarskom kúpeľnom meste Hajdúszoboszló, len 100 metrov od konca mestskej promenády. Užijete si tu pobyt plný relaxácie a určite vás očarí aj okolitá príroda a pamiatky.

Hlavným lákadlom sú v Hajdúszoboszló miestne kúpele (700 m), mesto ale ponúka aj ďalšie zaujímavé atrakcie. Sú tu zaujímavé múzeá a skanzeny, napríklad Strojové múzeum (1,8 km), Múzeum Bocskai István (2,2 km) pomenované po historickom panovníkovi alebo skanzen Statek (3,3 km) ) so záhradou plnou liečivých bylín, ľudovými nástrojmi a nábytkom. Deti i dospelých určite nadchne aj návšteva novo otvoreného Domu hore nohami (700 m).

Na výlet si vyrazte do mesta Debrecín (20,8 km), ktoré sa prezýva „kalvínsky Rím“ a je plné historických monumentov, vrátane Veľkého kostola z 19. storočia alebo krásneho hotela Aranybika . Ten dokonca patrí k najstarším hotelom v Maďarsku. Nenechajte si ujsť ani návštevu Veľkého lesa - lesoparku so zoologickou záhradou, kde zároveň nájdete aj mestské kúpele. Za prírodnými krásami sa potom vydajte do Národného parku Hortobágy (17 km), kde uvidíte ohrozené vtáky aj maďarský stepný dobytok.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v modernom apartmáne pre 2-4 osoby. Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a vybavený kuchynský kút so sporákom, drezom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou. Nechýbajú televízie a WiFi pripojenie, užiť si môžete aj výhľad z balkónu alebo priestrannej terasy.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnite chutnými raňajkami priamo v apartmáne, obed vám potom naservírujú v partnerskej reštaurácii 15 min. od penziónu, alebo si môžete pri príchode dohodnúť donášku jedál na apartmán. K dispozícii budete mať aj vybavenú kuchyňu a gril, môžete tak preveriť aj svoje kulinárske schopnosti.

Kde budete relaxovať?

K dokonalému relaxu vám poslúžia mestské kúpele, ktoré zaberajú viac ako 30 ha a sú vďaka tomu zároveň najväčším kúpeľným komplexom v strednej Európe. Po celý rok je tu otvorený aquapark Aqua-palace s 15 bazénmi (jaskynný, rímsky, tropický, morský a ďalšie), detským svetom a wellness zónou so 7 saunami (3 fínskej, 2 parné, 2 infra) a masážami, kúpeľná časť s liečivou vodou a 50-metrový plavecký bazén. V lete sa môžete tešiť aj na vonkajšie bazény a aquapark s toboganmi a ďalšími atrakciami. V areáli kúpeľov sa zároveň pravidelne organizujú rôzne kultúrne podujatia a festivaly.

Csilla Apartmanház

Csilla Apartmanház

Bánomkerti u. 20. , Hajdúszoboszló
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 9:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 1 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
0,7 km

Tipy na výlet

Kúpele Hajdúszoboszló

Kúpele HajdúszoboszlóTip na výlet

Kúpele Hajdúszoboszló sú najväčší kúpeľný komplex v Európe. Ponúka svojim návštevníkom všetkých vekových kategórií nezabudnuteľné zážitky počas celého roka, a to nielen pre hostí, ktorí sa liečia alebo zotavujú, ale aj pre rodiny s deťmi. Komplex sa rozlieha na ploche viac ako 30 ha a nájdete tu 4 hlavné časti, ktoré sú vzájomne prepojené: kryté termálne kúpele, aquapark, pláž a Aquapalace.

Napríklad v Aquapalace si užijete:

 • Tropický bazén
 • Bazén v ľadovej jaskyni
 • Bazén s kinom
 • Termálny kúpeľ Pávai
 • Bazén v jaskyni
 • Rímsky bazén
 • Bazén Ganga
 • Morský bazén
 • Bazén pre mamičky s deťmi
 • Bazén pre plávanie detí
 • Vírivka
 • Rodinný bazén so zvieratkami
 • Šmýkačky pre malé i väčšie deti
 • Oddychová miestnosť pre deti
 • Odpočinková miestnosť pre deti
 • Miestnosť na prebaľovanie
 • Herňu

... a to je len jedna časť!

Alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje vysoké množstvo rozpustených minerálnych látok, pacienti sa sem jazdia liečiť najmä s ťažkosťami pohybového a dýchacieho ústrojenstva, pri problémoch so zažívacím ústrojenstvom, liečbe gynekologických ťažkostí a kožných chorôb. Liečiť sa tu môžete i zvnútra - popíjaním miestnej minerálky Pávai Vajna.

Cena celodenného vstupného sa líši v závislosti na tom, ktoré časti komplexu chcete využiť. Napríklad celodenné vstupné pre dospelú osobu do Aquapalace kúpite mimo sezónu a vo všedné dni za cenu cca 3 500 HUF/osoba (cca 10 €), v lete a cez víkend 4 100 HUF/osoba (cca 11,50 €). Otváracia doba kúpeľov je každý deň od 7:00 do 19:00 hodín, pri ďalších častiach komplexu sa otváracia doba líši.

Viac informácií
Mesto Hajdúszoboszló
Mesto Hajdúszoboszló
Mesto Debrecín
Mesto Debrecín
Národný park Hortobágy
Národný park Hortobágy