Výnimočné historické mesto Györ rozhodne stojí za návštevu. Ak počas pobytu vyhľadávate aj miestne gastronomické špeciality, pobyt v Hoteli Bolero *** bude pre vás tým pravým. Okrem ubytovania v pohodlných izbách a chutných raňajok sa môžete tešiť na welcome drink a ústretový skorší check in a neskorší check out.

O ubytovaní

Hotel Bolero ***, ktorý leží v kúpeľnom meste Györ, je známy v širokom okolí svojou domácku atmosférou a ústretovým personálom. Centrum mesta je vzdialené len cca 3 km a jednoznačne stojí za prehliadku, napr. krásny palác Zichy na námestí. Deťmi obľúbená Xantus János ZOO leží len 3,4 km od hotela, slávne termálne kúpele Rába Quelle iba 5,5 km.

Kde budete spať?

Užite si aj vy pohodový pobyt a ubytujte sa v jednej z dvojposteľových izieb s všade prítomným WiFi pripojením, kde vám poslúži chladnička, TV aj vlastná kúpeľňa so sprchou fénom. Niektoré izby disponujú aj balkónom. V lete vás navyše príjemne prekvapí klimatizácia.

Na čom si pochutnáte?

Do hotelovej reštaurácie sa zbiehajú hostia počas pracovných dní na obedy a cez víkendy tu môžete vídať spokojné rodiny s deťmi. Niet sa čomu čudovať - reštaurácia v Hoteli Bolero *** je miestnym dobre známa pre svoje výborné menu. Pochutnajte si tu na raňajkách podávaných formou bufetu alebo na nejakej z maďarských či medzinárodných špecialít počas večere. Na svoje si tu prídu tiež vegetariáni - menu obsahuje aj bezmäsité a diétne jedlá.

Hotel Bolero ***

Hotel Bolero ***

Fehérvári út 75. , Győr
Maďarsko

+36 96 526 400

info@hotelbolero.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 2 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
5,5 km
Zástavka
0,2 km