Užite si relaxačný pobyt len 450 m od pláže obľúbeného jazera Balaton v Kristály Hoteli Keszthely ****. V cene máte ubytovanie v komfortných izbách, polpenziu a taktiež neobmedzený vstup do skvelého wellness s vírivkou, soľnou miestnosťou, saunami. Tešte sa aj na voucher v hodnote 7 000 HUF na relaxačné procedúry.

O ubytovaní

Kristály Hotel Keszthely **** sa nachádza v Keszthely, ktorému sa hovorí aj hlavné mesto Balatonu. Samotné Keszthely je malebné historické mesto s bohatým kultúrnym životom. Perlou mesta je neorokokový zámocký komplex Helikon s krásnym anglickým parkom (2 km). Za poznaním sa môžete vydať do množstva múzeí, napríklad múzeá Cadillacov (1,5 km), múzeá jazera Balaton (1,5 km) alebo na expozícia o tortúre či erotike (2 km). Atmosféru stredomorských letovísk má mestská pláž na brehu jazera (500 m), okolo ktorej sa tiahne príjemná pokojná promenáda. Okolie mesta je pretkané množstvom trás pre výlety pešo aj na bicykli. Obľúbenými turistickými cieľmi sú kúpeľné mestečko Héviz (7 km) či zrúcanina hradu Szigliget (18 km). Nádherné panoramatické výhľady na Balaton uvidíte z vyhliadky Szépkilátó (10 km). Oblasť je rajom pre rybárov a milovníkov vodných športov. Neďaleko hotela sa nachádzajú aj tenisové kurty (300 m).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Deluxe. Každá izba je vybavená klimatizáciou, WiFi pripojením, telefónom, rádiom, chladničkou, trezorom, fénom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno začnete chutnými raňajkami vo forme bufetu. Kedykoľvek počas dňa si môžete dopriať osviežujúce nápoje, vynikajúcu kávu alebo občerstvenie v kaviarni, ktorá je súčasťou hotela. Večere v hotelovej reštaurácii sa podávajú formou bufetu alebo trojchodového menu.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je wellness centrum, v ktorom si môžete oddýchnuť vo veľkej vírivke, soľnej miestnosti, parnom kúpeli, fínskej aj infračervené saune alebo pri masáži. Za priaznivého počasia sa zrelaxujete na slnečnej terase a využiť môžete tiež solárium.

Kristály Hotel Keszthely ****

Kristály Hotel Keszthely ****

Lovassy S. u. 20. , Keszthely
Maďarsko

+36 83 318 999

info@kristalyhotel.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
za 6 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 1 500 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Wellness

Tipy na výlet

Kúpele Keszthely

Kúpele KeszthelyTip na výlet

Nachádza sa na otvorenej pláži v Koszthely a ide o prvý kúpeľný dom v krajine postavený na vode. Tieto kúpele boli postavené v roku 1864 a v 80. rokoch 20. storočia bol pristavaný guľatý kúpací ostrovček. Muži a ženy sa mohli potápať a opaľovať oddelene na oboch jeho stranách.

Budova je obľúbeným miestom na fotografovanie, a napriek tomu, že je vždy krásna, najlepšie zábery spravíte pri západe slnka. A ak ste už navštívili ostrovné kúpalisko, mali by ste sa pozrieť aj na mestskú pláž, kde si môžete prenajať ležadlá a vychutnať si lahodné občerstvenie a občerstvenie v snack bare. Môžete nasadnúť na obrie koleso alebo dokonca na výletnú loď.

Balatonské múzeum Keszthely
Balatonské múzeum Keszthely
Keszthely slimačí parlament
Keszthely slimačí parlament
Kaštieľ Festetics v Keszthely
Kaštieľ Festetics v Keszthely