O ubytovaní

Penzión Tapolca Fogadó *** sa nachádza v meste Miskolc iba 1 200 metrov od kúpeľov Miskolc Tapolca. Tu sa môžete tešiť na naozaj výnimočnú relaxáciu v prostredí jaskýň. Celoročne otvorené termálne kúpalisko Selyemrét je od penziónu vzdialené 9 km. K dominantám mesta Miskolc patrí gotický kostol Avas (5 km) alebo hrad Diósgyőr (9 km). Nájdete tu tiež zoo (20 km) a záhradu Népkert obklopenú klasicistickými domami. Krásy okolitej prírody môžete spoznávať na turistických trasách, ktoré vedú napríklad ku kvapľovým jaskyniam Szeleta, Anna a Szent István (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete vo útulnej dvojlôžkovej izbe s drevenou podlahou i nábytkom. Každá izba je vybavená chladničkou, káblovou televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Ráno sa posilníte raňajkami vo forme bufetu. Počas dňa si v reštaurácii Kemencés Kisvendéglő môžete vybrať zo širokej ponuky špecialít maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Večer sa tu podávajú večere. Niektoré večery atmosféru v reštaurácii spríjemní živá hudba. Súčasťou penziónu tiež bar s terasou.

Tapolca Fogadó ***

Csabai út 36 , Miskolctapolca
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 1 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,3 km
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet

Adventure park Miskolctapolca Tip na výlet

Prečo len chodiť po pamiatkach či ležať pri bazéne, keď sa ponúka veľa iných, zábavnejších možností? V Adventure parku v susedstve jaskynných kúpeľov nájdete niekoľko výškových tratí pre pokročilých povrazochodcov aj začínajúcich lezcov. Park je určený pre deti, ale vybláznia sa v ňom aj dospelí, neváhajte teda zobrať celú rodinu a užiť si netradičný zážitok.

ZOO Miskolc
Lillafüred
Bükki Nemzeti Park