Ubytovanie v Budapešti v komfortnom hoteli Császár *** v časti Buda blízko najzaujímavejších budapeštianskych pamiatok a kúpeľov. V cene ubytovanie v klimatizovaných izbách, raňajky a neobmedzený vstup do bazénov.Navyše možnosť so vstupom do kúpeľov.

O ubytovaní

Hotel Császár *** leží v srdci Budapešti na brehu rieky Dunaj. Najznámejšie pamiatky maďarskej metropoly budete tak mať ľahko na dosah. Vydajte sa prechádzkou na Budínsky hrad, k Rybárskej bašte či k ikonickej budove parlamentu (3 km). Ak túžite po odpočinku, termálne kúpele Veli Bej sa nachádzajú priamo vedľa hotela. Na Margarétinom ostrove (1 km) sa nachádza veľa zaujímavých miest a obľúbené bežecké trasy. Nájdete na ňom napríklad dúhovú fontánu, kúpele, malinkú zoologickú záhradu, secesnú vodárenskú vežu alebo pamätník ku 100. výročiu zjednotenia Budapešti z roku 1973. Do štvrti okolo Budínskeho hradu a k malebným brehom Dunaja sa vydajte za pamiatkami UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe, ktorá je vybavená televíziou, klimatizáciou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si v hotelovej reštaurácii pochutnáte na bohatých raňajkách vo forme bufetu.

Kde budete relaxovať?

Oddýchnete si pri dvoch vyhrievaných hotelových bazénoch.

Hotel Császár ***

Hotel Császár ***

Frankel Leó u. 35. , Budapešť
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Császár Hotel Kft. IČ: 01-09-705839


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
2,8 km
Zastávka
20 m
Aquapark
2,8 km