Pobyt pre dvoch v jednom s najkrajších maďarských kúpeľných miest Sarvári. Ubytovanie v príjemnom hoteli Arborétum*** s raňajkami alebo polpenziou, fľašou sektu a celodenným vstupom do obľúbených kúpeľov.
Pobyt pre dvoch v jednom s najkrajších maďarských kúpeľných miest Sarvári. Ubytovanie v príjemnom hoteli Arborétum*** s raňajkami alebo polpenziou, fľašou sektu a celodenným vstupom do obľúbených kúpeľov.

Pobyt v obľúbenom maďarskom kúpeľnom meste

Hotel Arborétum*** nájdete v Sarvári, malebnom mestečku na západe Maďarska. Hotel leží v pokojnej lokalite blízko centra mesta, termálnych kúpeľov a hneď vedľa krásneho arboréta. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV, minibar a telefón. Hotel taktiež rád vyjde v ústrety požiadavkám rodín s deťmi (postieľka, vanička a pod.).

Súčasťou hotela je taktiež bar, kde môžete ochutnať tradičné víno z miestnej lokality. V hoteli nechýba ani možnosť masáží a bicyklov.

Celodenný vstup do nových, ocenených liečebných kúpeľov 

Asi desať minút chôdzou sú vzdialené miestne známe kúpele. Novo zrekonštruovaný areál získal v roku 2013 ocenenie Najlepší kúpeľný areál v Maďarsku.

V areály nájdete mnoho vonkajších aj vnútorných bazénov s liečivou termálnou vodou s teplotou okolo 35°C. Samozrejmosťou sú taktiež masážne trysky, zážitkové bazény, bazény a atrakcie pre deti a nechýbajú ani sauny a klasické kúpeľné procedúry. Na virtuálnu prehliadku kúpeľov sa môžete pozrieť [tu](Pobyt v obľúbenom maďarskom kúpeľnom meste Hotel Arborétum*** nájdete v Sarvári, malebnom mestečku na západe Maďarska. Hotel leží v pokojnej lokalite blízko centra mesta, termálnych kúpeľov a hneď vedľa krásneho arboréta. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV, minibar a telefón. Hotel taktiež rád vyjde v ústrety požiadavkám rodín s deťmi (postieľka, vanička a pod.). Súčasťou hotela je taktiež bar, kde môžete ochutnať tradičné víno z miestnej lokality. V hoteli nechýba ani možnosť masáží a bicyklov. Celodenný vstup do nových, ocenených liečebných kúpeľov Asi desať minút chôdzou sú vzdialené miestne známe kúpele. Novo zrekonštruovaný areál získal v roku 2013 ocenenie Najlepší kúpeľný areál v Maďarsku. V areály nájdete mnoho vonkajších aj vnútorných bazénov s liečivou termálnou vodou s teplotou okolo 35°C. Samozrejmosťou sú taktiež masážne trysky, zážitkové bazény, bazény a atrakcie pre deti a nechýbajú ani sauny a klasické kúpeľné procedúry. Na virtuálnu prehliadku kúpeľov sa môžete pozrieť tu. Hneď vedľa areálu kúpeľov sa nachádza Adventure park, kde si v peknom lesnom prostredí Vy aj deti užijete parádne adrenalínové atrakcie.).

Hneď vedľa areálu kúpeľov sa nachádza Adventure park, kde si v peknom lesnom prostredí Vy aj deti užijete parádne adrenalínové atrakcie.

Hotel Arborétum ***

Hotel Arborétum ***

Medgyessy F. u. 20. , Sárvár
Maďarsko

+36-95-520-630

info@hotelarboretum.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná