Odpočinkový pobyt pre dvoch v centre kúpeľného Egeri v komfortnom hoteli Minaret ***, k tomu polpenzia, celodenný vstup do termálného aquaparku Eger a ako bonus k dlhšiemu pobytu aj celý deň v luxusnom wellness a fľaša vína.

O ubytovaní

Park Hotel Minaret *** sa nachádza priamo v centre maďarského mesta Eger. Hneď vedľa budovy hotela sa týči známa pamiatka z tureckej éry - štyridsať metrov vysoký minaret. Z terasy minaretu uvidíte historické centrum Egeru ako na dlani. Krátkou prechádzkou dôjdete tiež na hrad Jager (700 m), v ktorého podzemí je zaujímavá expozícia o hradnom väzení. Vidieť sa oplatí tiež gotický biskupský palác (800 m) či slávnu uličku Lajos Kossuth (600 m) s nádhernými barokovými palácmi. Ak zatúžite po pokoji a dokonalom relaxe, vydajte sa do vychýrených termálnych kúpeľov (1 km).

Kde budete spať?

Dvojlôžková podkrovná izba (8-10 m²) sa nachádza na druhom alebo treťom poschodí hotela, odkiaľ si môžete užívať krásny výhľad na minaret alebo egerský hrad. K vybaveniu izby patrí klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa s fénom.

Trojlôžkovú podkrovnú izbu (14 m²) nájdete aj na hornom poschodí hotela a nechýba klimatizácia, TV, WiFi ani vlastnú kúpeľňu s fénom.

Dvojlôžková izba Classic ponúkne viac priestoru (14-16 m²) a nájdete ju na prvom poschodí. Z izieb Classic izieb budete mať výhľad na minaret a vnútorné nádvorie hotela, sú klimatizované a majú vlastnú kúpeľňu s fénom, klimatizáciu a WiFi pripojenie.

Trojlôžková izba Classic (14-16 m²) ponúka rovnaké vybavenie ako dvojlôžkový variant, iba ubytuje 3 osoby. Môžete teda počítať s klimatizáciou, kúpeľňou s fénom, televíziou a WiFi pripojením.

Štvorlôžková rodinná izba je v hoteli najväčšia (30 m²) a hodí sa predovšetkým pre rodiny. Ani v tejto izbe nesmie chýbať kúpeľňa s fénom, WiFi pripojenie, televízia či klimatizácia.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s príjemnou terasou ochutnáte maďarské i medzinárodné špeciality. Každé ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Ďalej je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa tu podávajú večere vo forme bufetu. Hotel má svoju vlastnú vínnu pivnicu, kde sa usporadúvajú ochutnávky vín so živou hudbou. Okolie Egeru je známou vinárskou oblasťou. Ochutnajte napríklad najslávnejšie miestne červené víno Býčiu krv. Milovníci vína by nemali vynechať návštevu vinárskeho Údolia krásnych žien (3 km), kde sa nachádza veľa vínnych pivníc.

Park Hotel Minaret ***

Park Hotel Minaret ***

Knézich Károly utca 2 , Eger
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 3 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v okolí za poplatok

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
1 km