Odpočinkový pobyt pre dvoch v centre kúpeľného Egeri v komfortnom hoteli Minaret ***, k tomu polpenzia, celodenný vstup do termálného aquaparku Eger a ako bonus k dlhšiemu pobytu aj celý deň v luxusnom wellness a fľaša vína.

Relaxačný pobyt v hoteli Minaret*****
**

Kúpeľné mesto Eger leží na úpätí pohoria Bükk v jedinečnej lokalite vhodnej k pestovaniu tamojšieho vyhláseného vína. Hotel Minaret nájdete v centre Egeru, hneď vedľa historického tureckého minaretu a neďaleko egerského hradu a blízko ďalších historických zaujímavostí. Izby, reštaurácia i celý interiér hotela sú vkusne a príjemne zariadené. 

Pri prechádzke mestom narazíte na množstvo barokných pamiatok, za návštevu rozhodne stojí druhá najväčšia maďarská bazilika na námestí Esterházy tér s najväčšíme varhanmi. V lete sa v meste koná festival Býčieho vína, čo je hneď po Tokaji druhá najznámejšia odroda maďarského vína. 

Atraktívna lokalita kúpeľného Egeru


Lokalita mesta Eger patrí k tým, ktoré by ste v Maďarsku rozhodne mali navštíviť. V bezprostrednej blízkosti mesta nájdete hneď troje kúpele- Demjén, Egerszálok a aquapark v Egri. V Egerszáloku sa nachádza soľný kopec, ktorý je v Európe úplný unikát a je tu možné i nočné kúpanie. Kúpele Demjén ležia na kopci a je odtiaľ nádherný výhľad do okolia. Aquaparak Eger zase poskytuje plno zábavy na vodných atrakciách. 

Relax v tajomších  kúpeľoch a aquaparku rozhodne odporúčame, rovnako ako ochutnávku vína v jednom z tradičných vinných pivníc v blízkom okolí.

Park Hotel Minaret ***

Knézich Károly street 2., Eger
Maďarsko

+(36) 36 517 000

info@minarethoteleger.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 11 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpelov
1 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
1 km