Odpočinkový pobyt pre dvoch v centre kúpeľného Egeri v komfortnom hoteli Minaret ***, k tomu polpenzia, celodenný vstup do termálného aquaparku Eger a ako bonus k dlhšiemu pobytu aj celý deň v luxusnom wellness a fľaša vína.

Relaxačný pobyt v hoteli Minaret*****
**

Kúpeľné mesto Eger leží na úpätí pohoria Bükk v jedinečnej lokalite vhodnej k pestovaniu tamojšieho vyhláseného vína. Hotel Minaret nájdete v centre Egeru, hneď vedľa historického tureckého minaretu a neďaleko egerského hradu a blízko ďalších historických zaujímavostí. Izby, reštaurácia i celý interiér hotela sú vkusne a príjemne zariadené. 

Pri prechádzke mestom narazíte na množstvo barokných pamiatok, za návštevu rozhodne stojí druhá najväčšia maďarská bazilika na námestí Esterházy tér s najväčšíme varhanmi. V lete sa v meste koná festival Býčieho vína, čo je hneď po Tokaji druhá najznámejšia odroda maďarského vína. 

Atraktívna lokalita kúpeľného Egeru


Lokalita mesta Eger patrí k tým, ktoré by ste v Maďarsku rozhodne mali navštíviť. V bezprostrednej blízkosti mesta nájdete hneď troje kúpele- Demjén, Egerszálok a aquapark v Egri. V Egerszáloku sa nachádza soľný kopec, ktorý je v Európe úplný unikát a je tu možné i nočné kúpanie. Kúpele Demjén ležia na kopci a je odtiaľ nádherný výhľad do okolia. Aquaparak Eger zase poskytuje plno zábavy na vodných atrakciách. 

Relax v tajomších  kúpeľoch a aquaparku rozhodne odporúčame, rovnako ako ochutnávku vína v jednom z tradičných vinných pivníc v blízkom okolí.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jan J.)

S pobytem jsme byly velice spokojeni, ubytování perfektní ,chyběla lednička na pokoji, kterou nám ihned dodali. Jídlo v restauraci - snídaně, večeře také perfektní jak obsluha tak i připravené švédské stoly a neustále doplňovány. Wellness v nedalekém hotelu Eger-Park bylo také moc pěkné a také Aquapark. Počasí nám také přálo. Jediné co bych vytknul ,že jsme měli 2 vouchery a paní recepční nám dávala pouze jeden pokoj pro 3 osoby a nás bylo 5 jak jsme objednaly a zaplatily . Stalo se, že přehlédla na objednávce slovo "Double" tak proto jsem vám telefonoval, kde se stala chyba a po 5 minutách na to paní přišla. Vše se v pořádku vyřešilo. Stane se paní na recepci se nám omluvila. Takže závěrem - byli jsme velice spokojeni .

Skvelé (Jiri S.)

Veľmi dobre :) Spĺňal predstavy a očakávania. Ubytovanie nebolo najlepšie, ale strava bola výborná a bolo si z čoho vybrať.

Vynikajúce (Adrián T.)

Celkovo ked to zhodnotíme sme boli veľmi spokojní, strava výborná, personál milý, ochotný. Akurát podkrovná izba v hotely pôsobila troška stiesneno, bolo tam len jedno vyklápacie okno....

Vynikajúce (Annamária L.)

Pobyt zodpovedal popisu a boli sme veľmi spokojní. Príjemným prekvapením bola klimatizácia na izbe a veľmi príjemný, ústretový a ochotný personál. Chutná strava formou švédskych stolov a vynikajúca ponuka miestnych vín vo vínnej karte za "ľudové ceny" určite prispelo na vysoko pozitívnom hodnotení nášho pobytu. Hotel v historickom centre v pešej dostupnosti všetkých atrakcií -aqaparku, welnesu, hradu a pešej zóny. Kto má rád históriu, leňošenie pri vode a relax, nočný život vo vinárňach aj v uliciach mesta-určite si príde na svoje. Zažili sme trh ľudových remesiel, barokové dni-vystúpenia operných spevákov v uliciach mesta. Určite sa do Egru a do tohoto hotela v budúcnosti ešte vrátime, je tam čo robiť,vidieť aj kde si oddýchnuť.

Vynikajúce (Iveta D.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, splnil naše očakávania. Personál bol veľmi milý, izby čisté, strava chutná. Snáď by sme uvítali, keby nás hneď na začiatku pobytu informovali o tom, že turecké kúpele, do ktorých sme mali voľný vstup, sú otvorené až v podvečerných hodinách. Časovo sa to prekrýva s večerou, ale dá sa to stihnúť.

Vynikajúce (Eva D.)

Hotel má veľmi dobrú polohu, strava formou bufetu bola pestrá a bufet priebežne doplňovali. Izby čisté s klimatizáciou. Trochu bolo cítiť kanalizáciu - ale to v celom meste. Mesto je veľmi pekné s množstvom pamiatok. Celkovo veľká spokojnosť.

Vynikajúce (Jiří F.)

Hotel Minater doporučuji. Je pravda , že podkrovní pokoje jsou poněkud stísněné, nám to ale v celku vyhovovalo. Kvalitní matrace , lednice, nábytek , televize ... Koupelna trochu komunistická , ale čisto. Personál perfektní. Odmítali ale mluvit německy .. vede angličtina. Jídlo moc a dobré ... V Egeru jsme navštívili Turecké lázně - perfektní. Další den Miškolc - jeskyně - termály. Super.

Skvelé (Tibor M.)

Raňajky v hoteli v pohode, postačujúce, izby postačujúce, akurát možno tá naša bez klimatizácie v lete ťažšie obývateľná. Akurát jednu vec by som vytkol, že hotel nemá vlastné parkovisko ale za každý deň parkovania pred hotelom si treba platiť platené parkovanie.

Skvelé (Janka P.)

S pobytem jsme byli spokojení až na placení na závěr, překvapili nás doplatky (DPH) za vstupy do lázní a wellness, které nebyly v ceně.

Skvelé (Petr P.)

Hotel je stylový staršího provedení a vybavení, výborná kuchyně a ochotný usměvavý personál, Co v nabídce nebylo uvedeno, že hotel nemá svoje parkovací místa a obtížně se hledá parkování před hotelem. Stará část města je kouzelná s mnoha stylovými restauracemi i hrad stojí za navštívení, bohužel až za rok, protože se zde letos všechno opravuje. Celkově jsem byl s pobytem spokojen a určitě se ještě vrátím.