Odpočinkový pobyt pre dvoch v centre kúpeľného Egeri v komfortnom hoteli Minaret ***, k tomu polpenzia, celodenný vstup do termálného aquaparku Eger a ako bonus k dlhšiemu pobytu aj celý deň v luxusnom wellness a fľaša vína.

Relaxačný pobyt v hoteli Minaret*****
**

Kúpeľné mesto Eger leží na úpätí pohoria Bükk v jedinečnej lokalite vhodnej k pestovaniu tamojšieho vyhláseného vína. Hotel Minaret nájdete v centre Egeru, hneď vedľa historického tureckého minaretu a neďaleko egerského hradu a blízko ďalších historických zaujímavostí. Izby, reštaurácia i celý interiér hotela sú vkusne a príjemne zariadené. 

Pri prechádzke mestom narazíte na množstvo barokných pamiatok, za návštevu rozhodne stojí druhá najväčšia maďarská bazilika na námestí Esterházy tér s najväčšíme varhanmi. V lete sa v meste koná festival Býčieho vína, čo je hneď po Tokaji druhá najznámejšia odroda maďarského vína. 

Atraktívna lokalita kúpeľného Egeru


Lokalita mesta Eger patrí k tým, ktoré by ste v Maďarsku rozhodne mali navštíviť. V bezprostrednej blízkosti mesta nájdete hneď troje kúpele- Demjén, Egerszálok a aquapark v Egri. V Egerszáloku sa nachádza soľný kopec, ktorý je v Európe úplný unikát a je tu možné i nočné kúpanie. Kúpele Demjén ležia na kopci a je odtiaľ nádherný výhľad do okolia. Aquaparak Eger zase poskytuje plno zábavy na vodných atrakciách. 

Relax v tajomších  kúpeľoch a aquaparku rozhodne odporúčame, rovnako ako ochutnávku vína v jednom z tradičných vinných pivníc v blízkom okolí.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eva D.)

Hotel má veľmi dobrú polohu, strava formou bufetu bola pestrá a bufet priebežne doplňovali. Izby čisté s klimatizáciou. Trochu bolo cítiť kanalizáciu - ale to v celom meste. Mesto je veľmi pekné s množstvom pamiatok. Celkovo veľká spokojnosť.

Skvelé (Janka P.)

S pobytem jsme byli spokojení až na placení na závěr, překvapili nás doplatky (DPH) za vstupy do lázní a wellness, které nebyly v ceně.

Vynikajúce (Adrián ?.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, najskôr sme dostali veľmi malú izby v podkroví, asi 10 m2, kde sa dvom osobám nedalo ani pohnúť a šikmý strop bol tak nízky že ked sme sedeli na posteli museli sme byť prikrčení, ale po vyjadrení nespokojnosti s ubytovaním nám recepčná ochotne ponúkla inú izbu, a tá zodpovedala už našim požiadavkám. Polpenzia bola formou bufetu a veľmi pestrá a chutná.

Skvelé (Tibor M.)

Raňajky v hoteli v pohode, postačujúce, izby postačujúce, akurát možno tá naša bez klimatizácie v lete ťažšie obývateľná. Akurát jednu vec by som vytkol, že hotel nemá vlastné parkovisko ale za každý deň parkovania pred hotelom si treba platiť platené parkovanie.

Vynikajúce (Michaela K.)

Se zájezdem jsme byli spokojeni, vše co bylo prezentováno v nabídce bylo splněno, snad až na nefungující fén na hotelovém pokoji. To byla jediná drobnost. S hotelem jsme to však neřešili... Hotel byl příjemný, vynikající bylo jídlo, ať už snídaně nebo večeře formou bufetu. Jídla se neopakovala, takže každý den jsme si pochutnali na něčem jiném. Vedle recepce byl i malý dětský koutek, takže se dcera zabavila :-) Doporučujeme všem i rodinám s dětmi, umístění hotelu v centru Egeru je velmi praktické. Všude se dá dojít pěšky (památky, obchody, termální park, wellness..) Akorát momentálně (září 2014) je náměstí rozkopané kvůli opravám a předláždění, takže jsou procházky ztížené o trasy i hluk).. ale snad to brzy opraví..

Vynikajúce (Annamária L.)

Pobyt zodpovedal popisu a boli sme veľmi spokojní. Príjemným prekvapením bola klimatizácia na izbe a veľmi príjemný, ústretový a ochotný personál. Chutná strava formou švédskych stolov a vynikajúca ponuka miestnych vín vo vínnej karte za "ľudové ceny" určite prispelo na vysoko pozitívnom hodnotení nášho pobytu. Hotel v historickom centre v pešej dostupnosti všetkých atrakcií -aqaparku, welnesu, hradu a pešej zóny. Kto má rád históriu, leňošenie pri vode a relax, nočný život vo vinárňach aj v uliciach mesta-určite si príde na svoje. Zažili sme trh ľudových remesiel, barokové dni-vystúpenia operných spevákov v uliciach mesta. Určite sa do Egru a do tohoto hotela v budúcnosti ešte vrátime, je tam čo robiť,vidieť aj kde si oddýchnuť.

Vynikajúce (Marian P.)

Pobyt odpovídal popisu, služby na solidní úrovní, vše odpovídalo popisu. Doporučil bych svým známým.

Vynikajúce (Iveta D.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, splnil naše očakávania. Personál bol veľmi milý, izby čisté, strava chutná. Snáď by sme uvítali, keby nás hneď na začiatku pobytu informovali o tom, že turecké kúpele, do ktorých sme mali voľný vstup, sú otvorené až v podvečerných hodinách. Časovo sa to prekrýva s večerou, ale dá sa to stihnúť.

Skvelé (Marie ?.)

Ubytovací zařízení odpovídalo popisu.Byli jsme velmi mile přijati, ubytování proběhlo bez nejmenších problémů, personál milý a vstřícný.Hotel Minaret je velmi dobře situován, ke všem památkám ( a těch není v Egeru málo) jsme měli blizoučko, takže i když jsme měli pouze dvě noci, tedy tři dny pobytu zaplacené, stihli jsme vše, co jsme měli v plánu. Příště bych ale raději volila tři noci, protože Eger je prostě skvost!

Skvelé (Zuzana O.)

Boli sme celkom spokojný. poloha hotela bola dobrá, chýbal nám síce balkón, ale dalo sa...strava bola vynikajúca.