• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 11 €/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Ubytovanie v centre mesta s výhľadom na minaret

Park Hotel Minaret *** sa nachádza priamo v centre maďarského mesta Eger a to hneď vedľa štyridsaťmetrového minaretu, ktorý pochádza z tureckej éry a vedie naň 93 schodov. Na námestí Dobó ste z hotela za 3 minúty a počas 10 minút dôjdete k populárnym termálnym kúpeľom, Egerskému hradu a bazilike.

Ubytovaní budete v malej dvojlôžkovej izbe (10 m²), nájdete v nej klimatizáciu, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie a vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a fénom. Z izby je výhľad na nádherný minaret alebo Egerský hrad. Za príplatok sa môžete ubytovať v priestornejšej izbe Classic (12 m²), trojlôžkovej izbe (14 m²), alebo štvorlôžkovej izbe (30 m²), v ktorej je navyše chladnička.

Maďarské špeciality i vína

V hotelovej reštaurácii ochutnáte maďarské a medzinárodné špeciality. Každé ráno sa posilníte raňajkami formou bufetu, tešiť sa môžete aj na skvelé večere.

Hotel má aj svoju vínnu pivnicu, kde sa často organizujú ochutnávky vín s vystúpením kapiel. Niektoré z miestnych ohnivo červených vín by ste nemali vynechať. Skúste napríklad známu Býčiu krv, či už v hoteli alebo v preslávenom vinárskom Údolí krásnych žien (3 km) s množstvom vínnych pivníc.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lucie K.)

Už jsou to 4 roky co jsme v Egeru byli. Úplně jsem zapomněla tehdá napsat recenzi. Pobyt se nám líbil moc. V hotelu vše v pořádku. Poloponze vynikající. Vždy čerstvá zelenina a ovoce od místních farmářů. Při večeři tam byl i dezert. Bylo to formou švédského stolu. Dovezli jsme si z tama vzpomínku na celý život. Teď už dcera má 3 roky.

Skvelé (gabriela L.)

Strava bola výborná aj obsluha, veľmi milí personál.

Štandard (Erika F.)

Izby su zastarale a spinave, aspon teda tie dve ktore sme dostali my. Hotel zastaraly a nezodpoveda 3*. Ranajky dobre aj ten celodenny vstup do kupelov. Tie kupele odporucam. Hotel Minaret si uz nevyberiem a ani ho nebudem odporucat.