O ubytovaní

Park Hotel Minaret *** sa nachádza priamo v centre maďarského mesta Eger. Hneď vedľa budovy hotela sa týči známa pamiatka z tureckej éry - štyridsať metrov vysoký minaret. Z terasy minaretu uvidíte historické centrum Egeru ako na dlani. Krátkou prechádzkou dôjdete tiež na hrad Jager (700 m), v ktorého podzemí je zaujímavá expozícia o hradnom väzení. Vidieť sa oplatí tiež gotický biskupský palác (800 m) či slávnu uličku Lajos Kossuth (600 m) s nádhernými barokovými palácmi. Ak zatúžite po pokoji a dokonalom relaxe, vydajte sa do vychýrených termálnych kúpeľov (1 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v podkrovnej dvojlôžkovej izbe s výhľadom na minaret alebo egerský hrad. Izby disponujú klimatizáciu, televíziou, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii s príjemnou terasou ochutnáte maďarské i medzinárodné špeciality. Každé ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Ďalej je možné objednávať pokrmy z jedálneho lístka. Večer sa tu podávajú večere vo forme bufetu. Hotel má svoju vlastnú vínnu pivnicu, kde sa usporadúvajú ochutnávky vín so živou hudbou. Okolie Egeru je známou vinárskou oblasťou. Ochutnajte napríklad najslávnejšie miestne červené víno Býčiu krv. Milovníci vína by nemali vynechať návštevu vinárskeho Údolia krásnych žien (3 km), kde sa nachádza veľa vínnych pivníc.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Ludmila O.) ( - Česko)

Hotel starý, málo udržovaný, ale výborná poloha - kousek od krásného centra, památek, termálů. Snídaně velmi jednoduchá, večeře v jiném hotelu (příjemná procházka) s dobrým výběrem jídla.

Skvelé (Lenka K.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo v pořádku, a cena ubytování odpovídala i vybavení hotelu. Koberce byly trochu více prošlapané, židle by potřebovaly také natřít či vyměnit. Snídaně i večeře byly v pořádku, jen bychom uvítali se sestrou příště nahlásit dopředu, že večeře budou v jiném hotelu (ale měly jsme štěstí, při příjezdu do hotelu nás na večeři odvedla jedna paní a i česky hovořící).

Skvelé (Ivan K.) ( - Česko)

Hotel Minaret se nachází v centru města - poloha velmi výhodná. Stravování velmi chutné, bezproblémové. Ubytování bez problémů - ale vzhledem k tomu, že se jedná o hotel, očekávali jsme každodenní (alespoň částečný) úklid pokojů - bohužel nebyly vyneseny ani odpadkové koše. Okolí - skvělé pro milovníky termálních lázní a turistiky. Vřele doporučujeme termály - Saliris Resort Spa.