Pobyt v rodinnom hoteli Amstel*** v historickom kúpeľnom meste Györ. Užijete si celodenný vstup do kúpeľov, polpenziu, saunu a množstvo ďalších výhod v nádhernom hoteli priamo pri Dunaji.

Relaxačná dovolenka v maďarskom Györi**
**

Rodinný hotel Amstel nájdete na brehu Dunaja a len pár krokov od termálnych kúpeľov a neďaleko historického centra. Ubytovaní budete v príjemnej izbe s TV a wifi.  

Areál hotela je rozľahlý a poskytuje jednak dostatok miesta pre deti a dostatočný priestor pre parkovanie. Slnečná reštaurácia so skvelou kuchyňou má taktiež letnú terasu s výhľadom na Dunaj. Hneď pri hotela začína taktiež cyklotrasa. 

Relaxujte v termálnych kúpeľoch Györ

Győr, jedno z najväčších maďarských miest s krásnym barokovým centrom, sa nachádza približne 60 km južne od Bratislavy. Tunajšie termálne a zážitkové kúpele patria k jedným z najobľúbenejších v Maďarsku. Alkalická, hydrogén-uhličitanová liečivá voda o teplote 37 - 63 ° C tryská z hĺbky 2000 m.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú ani sauny, tobogany, ihriská apod. Občesrtvení aj kulinárske zážitky si môžete dopriať v jednej z niekoľkých reštaurácií. Kúpele sú otvorené celoročne, NIE - ČT 9.00 až 20.00, v piatok a v sobotu 9.00 do 21.00 hod 

Rozhodne sa vypravte na vychádzku do mesta. Jeho história sa datuje až do 11. storočia, vďaka čomu tu nájdete nespočetné množstvo kostolov s nádhernou architektúrou, prevažne barokové. Nájdete tu aj množstvo múzeí a galérií.

Hotel Amstel ****

Töltésszer u. 18, Győr
Maďarsko

+36 96 518 423

info@amstelhattyu.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,56/5
Celkom 325 hodnotení