Doprajte si parádnu dovolenku v blízkosti malebného zámku Vranov nad Dyjí a historického mesta Znojmo. Novootvorený penzión Na mláti v Pavlica Vám zaručí pobyt plný zábavy a aktívneho oddychu. Ubytovanie ponúka penzión v priestranných izbách, ktoré sú moderne zariadené. V každom z nich nájdete vlastné sociálne zariadenie, pripojenie na internet a po dohovore s personálom penziónu tiež TV. Výdatný spánok Vám zabezpečí kvalitné postele s matracmi z anatomickej pěny. V areáli penziónu nájdete taky parádny záhradu , kde môžete počas voľné chvíle relaxovať a kochať sa pohľadom na okolitú krajinu.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Gabriela H.)

Penzion Na Mlate byl supr. Meli jsme krasny velky pokoj s vyhledem do zahrady. Pani majitelka byla velmi ochotna. Meli jsme placenou polopenzi. Snídaně byla formou švedských stolu a na večeři byl velký výber jídel. Jídlo bylo moc dobré a hlavně toho bylo tolik že jsme měli co dělat abychom to snědli.

Vynikajúce (Šárka D.)

Pokoje pěkné, prostorné, personál velmi příjemný, jídlo i ochutnávka moc fajn, pěkná místa, autem celkem blízko - Vranov, Znojmo, Bítov, Podýjí.

Vynikajúce (Jaroslav K.)

Pobyt splnil mé očekávání, prostředí čisté a dokonalé, deklarované služby zabezpečeny, personál na požadované úrovni.