• Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Jedinečný wellness pobyt v blízkosti termálov

Premýšľate, kam na skvelú dovolenku? Čo takto vyraziť do poľských Tatier a mať to len 3 km do komplexu termálnych bazénov v Bukowine Tatrzańskej a 6 km do termálneho aquaparku Terma Bialka? Vďaka ubytovaniu v Hoteli Montenero Resort & Spa to budete mať k liečivým vodám naozaj kúsok. Hotel sa nachádza len 20 km od hlavného turistického centra poľských Tatier - mesta Zakopane.

Ubytovaní budete v priestranných svetlých izbách, z ktorých sála horská atmosféra. Izby majú tiež balkón s výhľadom na Tatry.

Skvelá strava a leňošenie vo wellness

Každé ráno sa posilníte raňajkami vo forme bufetu. Večer si potom pochutnáte na večeriach s tromi chodmi.

Ďalej sa môžete tešiť na dostatok relaxácie a odpočinku v parádnom wellness centre, ktoré je k dispozícii neobmedzene. Zahrejte sa napríklad v hydromasážnej vani s výhľadom na majestátne Tatry. K dispozícii je tiež fínska sauna a možnosť využiť služby od preškolených odborníkov.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dana G.)

Hotel hodně rodinný.

Skvelé (Simona H.)

Prostředí hotelu pěkné. U hotelu je vlek. Byli jsme tam mimo sezonu, takže wellness nebylo připraveno, ale personál byl ochotný do druhého dne vše zprovoznit. Strava byla vynikající. Ubytování příjemné, personál komunikativní, ochotný se vším poradit. Byli jsme moc spokojeni.

Skvelé (Dagmar S.)

Prostředí nádherné, služby odpovídající, personál milý a ochotný.