• Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 4 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Jedinečný wellness pobyt v blízkosti termálov

Premýšľate, kam na skvelú dovolenku? Čo takto vyraziť do poľských Tatier a mať to len 3 km do komplexu termálnych bazénov v Bukowine Tatrzańskej a 6 km do termálneho aquaparku Terma Bialka? Vďaka ubytovaniu v Hoteli Montenero Resort & Spa to budete mať k liečivým vodám naozaj kúsok. Hotel sa nachádza len 20 km od hlavného turistického centra poľských Tatier - mesta Zakopane.

Ubytovaní budete v priestranných svetlých izbách, z ktorých sála horská atmosféra. Izby majú tiež balkón s výhľadom na Tatry.

Skvelá strava a leňošenie vo wellness

Každé ráno sa posilníte raňajkami vo forme bufetu. Večer si potom pochutnáte na večeriach s tromi chodmi.

Ďalej sa môžete tešiť na dostatok relaxácie a odpočinku v parádnom wellness centre, ktoré je k dispozícii neobmedzene. Zahrejte sa napríklad v hydromasážnej vani s výhľadom na majestátne Tatry. K dispozícii je tiež fínska sauna a možnosť využiť služby od preškolených odborníkov.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jakub L.)

Prostředí hotelu krásné. Pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Dobrá strava.

Vynikajúce (Taťána S.)

Byli jsme maximálně spokojení, využili jsme pobyt na 6 nocí :-) a nemůžeme si na nic stěžovat, jelikož snídaně skvělé, prostředí čisté, pokoje opravdu nádherné :). Bazén čistý a skvělý :-). Personál vždy vstřícný. Tenis se nám hrál skvěle :-D jen chválím a možnost blízkého dojezdu do termálních bazénu úžasná, opravdu vřele každému doporučuji. V blízkosti hotelu byl hrad, termální koupaliště, město Zakopané, sjezd po vodě - Dunajcem, opravdu vřele doporučuji :) a zabavní centrum pro děti rabkoland.

Skvelé (Dana G.)

Hotel hodně rodinný.