• Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Pohoda vo Františkových Lázňach

Hotel Zátiší *** Františkovy Lázně ponúka pohodlné ubytovanie. K dispozícii sú tu izby s vlastným sociálnym zariadením, TV so satelitným príjmom, chladničkou a WiFi.

Súčasťou hotela je reštaurácia s bohatou ponukou jedál českej i medzinárodnej kuchyne, pri peknom počasí si môžete posedieť na vonkajšej terase s výhľadom do parku, v chladnejších dňoch v kaviarni alebo salóniku.

Františkovy Lázně ležia v Karlovarskom kraji plnom historických a kultúrnych pamiatok. Liečivé účinky tamojších prameňov sú známe od 15. storočia. Využite liečivú pitnú kúru, pri ktorej môžete konzumovať 20 prameňov prírodnej minerálnej vody.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jan G.)

Strava pana kuchaře skvělá, personál vstřícný a milý (zvláště paní majitelka), vše slíbené splněno.

Vynikajúce (EVA ?.)

Prostředí hotelu pěkné, čisté. Pobyt splňoval vše co bylo v popisu. Co bylo na kuponu uvedeno vše vyšlo. Strava vynikající, wellness výborný. Personál hotelu vstřícný bez námitek. Okolí poskytuje hodně výletů, město je krásné.

Vynikajúce (Miroslav P.)

Vše bylo až překvapivě na výborné úrovni. Milý a ochotný personál, ale hlavně vynikající strava. Za jediné mínus lze hodnotit "výkon" masérky. Naopak masér byl velmi dobrý. Ostatním doporučujeme, uvažujeme o opětovném absolvování.