O ubytovaní

Hotel Zadov *** nájdete v obci Stachy na Šumave a to priamo uprostred lyžiarskeho areálu pod Churáňovským vrchem (1 119 m n. m.). Každý deň sa tak môžete kochať nádherným výhľadom a užívať si blízke lákadlá - ski areály, Národný park Šumava, Vlčí výběh či prírodu blízkeho Nemecka.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortných izbách s LED televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na chutnú stravu, ktorá sa podáva v hotelovej reštaurácii. Kedykoľvek počas dňa si môžete dopriať kávu s dezertom alebo osviežujúci nápoj v bare s krbom. Príjemné spestrenie dňa vám potom za slnečného počasia prinesie posedenie na vonkajšej terase.

Kde budete relaxovať?

Túžite po relaxácii? Zavítajte do wellness centra, v ktorom nájdete vírivku, fínsku saunu, termoterapiu a tiež bohatú ponuku procedúr ako sú masáže, zábaly a inhalácie.

Cestujete s deťmi?

Tí najmenší návštevníci určite ocenia detský kútik a trampolínu.

Niečo naviac

Dospelí si môžu zahrať napríklad biliard alebo stolný tenis.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eva K.) ( - Česko)

Velmi.

Vynikajúce (Eva A.) ( - Česko)

Prostředí hotelu příjemné, pobyt odpovídal popisu, vše jsme obdrželi tak, jak bylo na kupónu uvedeno. Personál hotelu velmi vstřícný. Strava dobrá, výběr slušný. Wellness na dobré úrovni, masáž příjemná. Do hotelu se každý rok vracíme, takže jsme opravdu s nabídkou spokojeni. Bylo by dobré nabízet pobyt na 5 nocí také bez wellness, každý ze zájemců o tyto služby třeba nemá zájem. Tak to bylo v začáteční nabídce v roce 2013 a v několika následujících letech. V posledních letech je pobyt na 5 nocí pouze s wellness.

Vynikajúce (Martina Š.) ( - Česko)

Skvělý hotel nebyli jsme tam poprvé. Vše super včetně personálu.