Hotel Club Tihany ****

4,5/5
(Celkom 2 hodnotení)Skvelé
Tihany, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Nezáväzný dopyt

Aktuálne nie je k dispozícii žiadna aktívna ponuka pre tento hotel. Nevadí! Radi Vám pošleme ponuku podobných hotelov v rovnakej lokalite. Stačí, keď vyplníte formulár nižšie a zašleme Vám ponuku.


Odoslaním žiadosti súhlasíte so spracováním Vašich vyššie uvedených kontaktných údajov v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov


Hotel Club Tihany ****

Hotel Club Tihany ****

Rév u.3., Tihany
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Club Tihany ZRT. IČ: 10187186-2-19


+ 36 30 604 96 94

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

5/5 (Mária H.) (Slovensko - Slovensko)

Všetko bolo super, tak ako bolo v ponuke prezentované! Strava výborná, ako aj ubytovanie, personál úplne ústretový, wellness výborný. Počas pobytu sme navštívili vláčikom centrum Tihany-u, krásne mestečko s jeho butikmi, reštauráciami, navštívili sme aj kláštor a urobili sme si príjemnú prechádzku po Tihanyi. Ľudia tu boli úžasní. Taktiež sme navštívili Balatonfured, krásna prechádzka popri Balatonu, občerstvili sme sa, drobné nákupy spomienkových predmetov. Potom po návrate sme vždy využili okúpanie v Balatone a za tým wellness. Doporučujem. Ubytovanie na izbách je super, čisto, nikto nerušil. Služby na recepcii výborné. Strava a personál v jedálni na vysokej úrovni. Pobyt vhodný pre mladých, seniorov, rodiny s deťmi - lepšie ako pri mori. Ďakujeme pekne za túto ponuku.

4/5 (Mária V.) (Slovensko - Slovensko)

Prostredie nádherné, plné zelene, vhodné pre deti - to je najväčšia devíza. Wellness výborný, až na to, že z dvoch sáun väčšinou fungovala len jedna, ale dalo sa. Hotel by nemal mať 4 hviezdičky, zariadenie je zastaralé, zo 4 svietidiel svietili dve, keď sme to nahlásili, sľúbili opravu, ale počas 5 dňového pobytu sa nikto neunúval. Najviac rušivé bolo to, že celé jedno krídlo je umiestnené nad vzduchotechnikou!, pokiaľ tam dostanete izbu, pri otvorenom okne sa nevyspíte, počuť to, aj keď okno zatvoríte. Toto považujem za najväčší hendikep - na dovolenke chce mať človek kľud a chce sa dobre vyspať. Personál milý, ochotný, až na jedného čašníka, ktorý nám pri objednaní vody, ktorá je k večeri zadarmo, doniesol minerálku, ktorá sa platí, a potom tvrdil, že musíme zaplatiť v hotovosti, hoci sa účet dá uhradiť pri odchode z hotela kartou. Bolo to nepríjemné. Jedlo vcelku ok, ku koncu však už dosť recyklovali, a dva dni staré zemiaky a obschnuté zohrievané mäso by v takomto zariadení rozhodne nemali podávať. Nedostatkov v porovnaní s inými hotelmi rovnakej kategórie, bolo dosť, takže už si to tu nezopakujeme.

4,5   Vynikajúce 2 hodnotení

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet