Boutique Hotel Szárcsa ***

Boutique Hotel Szárcsa ***

Szárcsa u. 1., Székesfehérvár
Maďarsko

+36 22 325 700

szarcsa@szarcsa.hu

Check In
14:00
Check Out
11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 4 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
20 km
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Boutique Hotel Szárcsa *** sa nachádza v meste Székesfehérvár medzi jazerami Balaton (33 km) a Velencei (10 km). Priamo pri hoteli sa rozprestiera jazero Sóstó obklopené nádhernou prírodou. Vedie tadiaľ niekoľko náučných chodníkov a nechýba ani rozhľadne. V malebnom centre mesta nájdeme okrem hradu a zámku Bory (6 km) aj mnoho zaujímavých palácov a historických pamiatok ako Bazilika Nanebovzatia Panny Márie a Bazilika sv. Štefana (2 km). Obľúbenou atrakciou je tiež pestrofarebný orloj so zvonkohrou.

Kde budete spať?

Čaká na vás ubytovanie v dvojlôžkovej izbe vkusne zariadenej moderným aj renovovaným historickým nábytkom. K vybaveniu izby patrí klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom. Nechýba ani rýchlovarná kanvica, telefón, trezor a minibar.

Na čom si pochutnáte?

Útulná hotelová reštaurácia s drevenými trámami a historickou atmosférou je zameraná na tradičnú maďarskú kuchyňu aj na medzinárodné špeciality. Každé ráno si tu pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Ďalej je možné vyberať pokrmy z jedálneho lístka. Večere majú podľa obsadenosti bufetovou alebo servírovanú podobu.

Kde budete relaxovať?

Na všetky starosti ľahko zabudnete v hotelovom wellness. Nájdete tu vyhrievaný vnútorný bazén, vírivku a sauny (fínska, infra a parná). V letnej sezóne sú k dispozícii dva vonkajšie bazény. Spríjemniť deň si môžete niektorou z masáží a kozmetických procedúr.

Cestujete s deťmi?

Na požiadanie vám v hoteli radi zapožičajú vybavenie pre deti ako postieľku, vaničku, nočník, sedátko či ohrievač fliaš. Vo wellness časti čaká na malých hostí detský bazénik so šmýkačkou. Nechýba ani miestnosť s Xboxom a herňa s hračkami a knihami. Na recepcii je možné zapožičať spoločenské hry a športové vybavenie. Zabezpečiť je možné tiež službu stráženia. Cez víkend sú potom pre deti pripravené umelecké dielničky, aby si aj rodičia mohli dopriať chvíľku pre seba.

Niečo naviac

Na recepcii je možné zapožičať vybavenie na bedminton a petanque. Hostia môžu využívať aj tenisové a volejbalové ihrisko, prípadne si zahrať stolný futbal a hokej, ping pong a šípky.