Hotel Alp ***

Hotel Alp ***

Trg golobarskih žrtev 48, Bovec
Slovinsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 15 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Hotel nemá k dispozícii vlastné parkovisko

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
50 m
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
1,2 km

O ubytovaní

Hotel Alp *** sa nachádza v slovinskom meste Bovec, neďaleko talianskych hraníc a Triglavského národného parku. Kúsok od hotela dokonca tečie známa rieka Soča. Slovinská divoká príroda je veľkým lákadlom a vy tu nebudete sklamaní. Čakajú na vás nádherné vodopády a ďalšie prírodné pamiatky. Okrem toho sa v okolí hotela môžete venovať množstvu aktivít. Chcete sa splaviť po rieke na rafte, kajaku alebo kanoe? Radi prekonávate svoj strach prostredníctvom zipliningu a paraglidingu? Alebo dávate prednosť romantickej jazde na koni a pokojnej hre na golfovom greene? To všetko je tu možné.

Vydajte sa na túru k prameňom rieky Soča (18,9 km) alebo sa vydajte po jej prúde k Veľkej (10,1 km) a Malej rokline (12,8 km). Na smaragdový vodný tok a divoké pereje je čarovný pohľad. Očarí vás aj vodopád Virje (3,6 km) a Boka (11,3 km), ktorý je s výškou 144 metrov a šírkou 18 metrov jedným z najväčších v Európe. Medzi kultúrne pamiatky, ktoré si môžete pozrieť, patrí Isonzský front (11,3 km), bojisko, kde sa počas prvej svetovej vojny stretli talianska a rakúsko-uhorská armáda, a pevnosť Cluj (4,5 km), ktorá zohrala dôležitú úlohu pri obrane pred tureckým vpádom, napoleonskými vojskami a útokmi počas prvej svetovej vojny.

Kde budete spať?

Hotel vás privíta v útulnej dvojlôžkovej izbe s rozlohou približne 12 m². Izby sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými lôžkami, písacím stolom a TV. Každá izba má súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Nebudete ochudobnení ani o WiFi pripojenie na internet.

Na čom si pochutnáte?

Hlavným poslaním hotelovej reštaurácie je priblížiť hosťom jedinečný charakter miestnej kuchyne. Pochutnať si môžete najmä na vybraných jedlách z Bovca, ale vďaka prihraničnej polohe je jedálny lístok doplnený aj o tradičné talianske jedlá. Za pekného počasia si môžete jedlo vychutnať na priestrannej letnej terase s nádherným výhľadom na hory a mesto Bovec, kde sa budete cítiť ako v raji.