Moderné, vzdušné izby s balkónom, ubytovanie len 250 m od pláže a vonkajší bazén s panoramatickým výhľadom - v Hoteli Omorika **** v malebnej Crikvenici na vás čaká skrátka úžasná dovolenka. Tešiť sa môžete aj na pestrú polpenziu vo forme bufetu a krásnu riviéru priamo pred hotelom. Deti do 12 rokov majú navyše pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Hotel Omorika **** sa nachádza v chorvátskom letovisku Crikvenica, cca minútu chôdze od pláže. V okolí hotela nájdete požičovňu vodných skútrov (350 m), adrenalín park (250 m), športové centrum (270 m) či detské ihrisko (300 m). Pokiaľ vás láka podmorský svet, zavítajte do Aquaria Crikvenica (2,3 km). Milovníci historických pamiatok môžu navštíviť kláštor Paulinov (13,7 km), kde sú uložené cenné historické artefakty Crikvenice, starý mlyn Toš v olivovom háji (2,3 km), kostol Nanebovzatia Panny Márie (2,6 km) alebo múzeum mesta Crikvenica (3,4 km).

Za krásnymi výhľadmi vystúpite na horu Kotor (3,7 km) a za prírodnými krásami sa vydajte do národného parku Risnjak (46,4 km), preskúmajte husté lesy, úzke tiesňavy alebo horský masív Gorski kotar. Pokoriť môžete najvyššie vrcholy Veliki Risnjak a Snjěžnik. Na návštevu láka aj ostrov Krk, na ktorý sa dostanete loďou, alebo aj autom po moste (14,6 km). Navštívte napríklad mestečko Vrbnik (40,9 km), preslávené unikátnym bielym vínom vrbnička žlahtina, alebo populárne letoviská Baška (59,3 km), Krk (41,8 km), Malinska (30 km) a Njivice (25,2 km).

More a pláže

Priamo pred hotelom budete mať pláž Omorika (200 m), ktorá je rajom letnej zábavy vďaka bohatému vyžitiu pre malých i veľkých. Pláž je kamienková so spevnenými plochami. Na zapožičanie sú tu ležadlá a slnečníky, využiť ale môžete aj prírodný tieň stromov, ktoré pláž lemujú. Aktívni jedinci si môžu zahrať plážový volejbal, tenis a ďalšie športy, deti zase potešia vodné atrakcie. Nechýba plážový bar, sprchy, prezliekacie kabínky, toalety a dohľad plavčíka.

Ďalej si môžete oddýchnuť na Mestskej pláži (Gradska plaža; 4,5 km) s kamienkami a hrubším pieskom alebo na pláži Podvorska (5,9 km), ktorá je vhodná aj pre psíkov. Zaujme okrem iného unikátnym psím barom Monty's dog beach & bar. Všeobecne sú pláže v Crikvenici skvele udržiavané, s pozvoľným zostupom do vody a poskytujú komfortné zázemie vo forme spŕch, toaliet, prezliekacích kabínok, požičovne ležadiel a slnečníkov či občerstvenia.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v dvojlôžkovej izbe Premium s balkónom a výhľadom na more. Izby sú klimatizované, moderne vybavené, so štýlovým interiérom. V izbe nájdete manželskú posteľ, televíziu s plochou obrazovkou, písací stôl s kreslom a vlastnú kúpeľňu.

Za príplatok môžete zvoliť izbu Superior smerom k moru s balkónom, ktorá oproti variante Premium umožňuje navyše 2 prístelky. Vybavenie izby inak zostáva rovnaké. ​

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si užijete pestrý výber regionálnych jedál, stredomorskej kuchyne a medzinárodných špecialít. Občerstvenie si môžete dopriať aj v bare pri bazéne. ​

Kde budete relaxovať?

Úžasný relax zažijete nielen na pláži, ale aj na hotelovej terase s bazénom, odkiaľ si môžete užívať panoramatický výhľad na more.

Cestujete s deťmi?

Deti si zamilujú zábavnú vnútornú herňu s hračkami. Do izby je navyše možné prichystať detskú postieľku.

Hotel Omorika ****

Hotel Omorika ****

Milovana Muževića 20 , Crikvenica
Chorvátsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Jadran d.d. IČ: 040000817


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 30 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 9 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,1 km
Vzdialenosť od mora
0,2 km
Zastávka
1,3 km
Aquapark
5,5 km

Tipy na výlet

Crikvenica

Crikvenica Tip na výlet

Crikvenica je chorvátske mesto, ktoré vyrástlo na základoch pôvodnej rímskej vojenskej základne. Crikva znamená kostol a mesto bolo pomenované podľa tunajšieho kláštorného kostola. Tzv. Crikvenická riviéra sa tiahne od Jadranova na severe cez Dramalj pri Crikvenici a vlastnej Crikvenici ďalej na juh až k letovisku Selce. Z prístavu v meste vyplávajú lode a lodné taxi na ostrov Krk. Počas leta sa v meste konajú kultúrne podujatia, organizuje sa tu napríklad Hudobná noc alebo Rybí festival. Nie je teda divu, že si toto miesto obľúbili turisti pre svoje nočné zážitky.

Viac informácií
Ostrov Krk
Ostrov Krk
Aquaparky v Chorvátsku
Aquaparky v Chorvátsku
Národný park Risnjak
Národný park Risnjak