Užite si skvelú dovolenku pri mori na obľúbenom ostrove Pag. Ubytujete sa iba 3 km od legendárnej pláže Zrće, kde si užijete nikdy nekončiacu tanečnú párty. Pokiaľ preferujete pokojnejšie trávenie dovolenky, ďalšiu pláž budete mať len 400 m od apartmánu. V rezorte na vás navyše čaká aj plavecký bazén, záhrada a vonkajší gril. Dokonalý odpočinok vám zaistia moderné apartmány s klimatizáciou.

O ubytovaní

Aparthotel Resort Trcol **** sa nachádza v letovisku Novalja na obľúbenom chorvátskom ostrove Pag. Ten je populárny pre svoje piesočnaté a kamienkové pláže a skvelú gastronómiu, pochutnáte si tu na čerstvo vylovených morských rybách, vynikajúcom bielom víne, panenskom olivovom oleji aj lokálnom pažskom syre z ovčieho mlieka. Zájdite si napríklad rovno na ochutnávku do syrárne Gligora (8,8 km).

Neďaleko od hotela (3 km) nájdete najznámejšiu pláž na Pagu - Zrće. Táto kamienková pláž je preslávená najmä nočnými klubmi, plážovými barmi a nikdy nekončiacou tanečnou zábavou. Cez deň sa ale hudba predsa len trochu utlmí a na pláži si užijete aj vodné športy alebo deň s rodinou. Pokiaľ preferujete skôr pokojnejšie miesta, vyrazte na pláž Braničevica (3,8 km) s morským Aquaparkom Novalja Gajac a detským ihriskom s preliezkami. Na Pagu nájdete aj niekoľko piesočných pláží, v letoviskách Stará Novalja (5,4 km), Potočnica (10 km) a Povljana (32,8 km).

Keď si budete chcieť celodenné leňošenie na pláži tiež niečím preložiť, vydajte sa na exkurziu do Múzea soli (19,9 km) alebo Galéria pažských čipiek (20 km), zapísaných na Zozname UNESCO. Na výlet si môžete zájsť na ostrovy Maun (13,1 km) a Škrda (11,7 km) alebo do Karlobagu (27,5 km), ktorý od Pagu delí Velebitský prieliv. Uvidíte tu kapucínsky kláštor s kostolom sv. Jozefa alebo zrúcaniny pevnosti Fortica. Neďaleko Karlobagu leží pohorie Velebit, môžete tak podniknúť aj výstup do hôr.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v modernom, komfortne vybavenom apartmáne pre 2 alebo 4 osoby. Všetky apartmány sú klimatizované a majú vlastnú kúpeľňu a WC. Súčasťou každého apartmánu je aj balkón alebo terasa s vonkajším posedením. K dispozícii budete mať plne vybavený kuchynský kút, vrátane spotrebičov, jedálenský stôl, pohovku na posedenie, televíziu, WiFi pripojenie, telefón a trezor.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou každého apartmánu je plne vybavená kuchyňa, kde si kedykoľvek pripravíte jedlo podľa svojej chuti. Použiť môžete tiež vonkajší gril, pre večery s tou pravou dovolenkovou atmosférou. Ak sa vám variť príliš nechce, v rezorte si môžete zaplatiť bohaté raňajky formou bufetu a na obed a večeru si zájdete do niektorej z okolitých reštaurácií či plážových barov.

Kde budete relaxovať?

V Chorvátsku si určite užijete predovšetkým relax na pláži, tá najbližšia je od ubytovania vzdialená len 400 metrov. K dispozícii ale budete mať aj vonkajší plavecký bazén.

Aparthotel Resort Trcol ****

Aparthotel Resort Trcol ****

Nadbiskupa Tamaruta 36 , Novalja, Ostrov Pag
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od mora
0,4 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
2,6 km

Tipy na výlet

Ostrov Pag

Ostrov PagTip na výlet

Ostrov Pag je jedným z najvyhľadávanejších turistických oblastí Chorvátska. A niet sa čomu diviť – svojich návštevníkov láka na priezračné more plné života, romantické pláže, atrakcie a športové vyžitie pre deti i dospelých a v neposlednom rade aj na vynikajúcu gastronómiu.

Tento veľmi slnečný ostrov (slnko tu svieti 280 dní v roku) je jedným z mála miest na Jadrane, ktoré okrem tradičných kamienkových ponúka aj krásne piesočné pláže. Jemný piesok nájdete na plážach v letoviskách Stará Novalja, Potočnica a Povljana (jej východná časť). V severovýchodnej časti ostrova sa v zátoke Zrće nachádza rovnomenná kamienková pláž, ktorá je svetovo známym miestom nočnej zábavy.

Vďaka bohatému podmorskému životu patrí k obľúbeným aktivitám na Pagu šnorchlovanie a potápanie. Vidieť môžete kraby, ježovky, morské sasanky aj červené hviezdice. Dovolenku na Pagu si ďalej môžete spestriť napríklad prehliadkou storočných olivovníkov pri dedine Lun, návštevou výrobne a predajne vpresláveného pažského syra v Kolane alebo výletom do historického mesta Pag.

Populárne sú tiež lodné výlety na okolité ostrovy. Z letoviska Mandre vyplávajú lode na ostrovy Olib a Silba. Súčasťou je aj obed a zastávky na kúpanie. Ďalej je možné sa z Mandre vydať na kratší poldenný výlet na ostrovčeky Maun a Škrda.

Viac informácií
Pláž Zrće
Pláž Zrće
Syráreň Gligora
Syráreň Gligora
Novalja
Novalja