Dovolenka na Makarskej riviére v letovisku Igrane nadchne každého. Bývať budete 20 m od pláže v apartmánoch (pre 3 - 6 osôb) Ribica 1 alebo Ribica 2. V cene sú všetky poplatky aj autobusová doprava RegioJet.

O ubytovaní

Apartmány Vila Ribica 1 a Vila Ribica 2, ktoré sú vzdialené len 150 m od krásnej kamienkovej pláže s priezračným morom, nájdete na stredne veľkom letovisku Igrane, len 16 km od Makarskej riviéry. Vybrať si môžete ako mestskú pláž, tak i prírodnú s množstvom malebných zákutí. Z pobrežia je krásny výhľad na neďaleký ostrov Hvar a vrcholky polostrova Pelješac.

Kde budete spať?

Vila Ribica 2 stojí len 20 m od mora a ponúka ubytovanie v klimatizovaných trojlôžkových apartmánoch (2+kk) so samostatnou spálňou s dvojlôžkom, obývacou izbou s vybavenou kuchyňou (sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, riady na varenie a servírovanie), pevným lôžkom i televíziou. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkón či terasa.

Vila Ribica 1 je od pláže vzdialená 150 m a ponúka ubytovanie v troj až šesťlôžkových apartmánoch s klimatizáciou a WiFi pripojením. Troj a štvorlôžkové apartmány (2+kk) majú samostatnú spálňou s dvojlôžkom, obývaciu izbu s vybavenou kuchyňou (sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, riad na varenie a servírovanie), pevným lôžkom i televíziou. Nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a terasa.

Päťlôžkový apartmán (3+kk) má dve spálne s tromi a dvomi pevnými lôžkami, v obývacej izbe je potom namiesto lôžka rozkladací gauč. Výhodou sú dve samostatné toalety. Zvyšné vybavenie je totožné ako pri menších apartmánoch. Šesťlôžkový apartmán (4+kk) má rovno tri samostatné spálne vždy s dvomi pevnými lôžkami a dve kúpeľne. Zvyšné vybavenie zodpovedá päťlôžkovému apartmánu.

Na čom si pochutnáte?

Nechce sa vám na dovolenke variť? Vychutnajte si polpenziu, ktorá sa podáva v reštaurácii Turan (150 m od Vila Rabica 1). Tešte sa na kontinentálne raňajky s pečivom, maslom, medmi, marmeládami, syrmi, údeninami a zeleninou. Večer sa potom podáva polievka, hlavný chod a dezert či šalát.

Niečo naviac

Na pobyt pôjdete luxusným autobusom FUN & RELAX spoločnosti RegioJet s multimediálnym zariadením, takže počas cesty môžete sledovať filmy, seriály alebo hrať hry. Každé sedadlo má elektrickú prípojku a na palube autobusu je k dispozícii aj WiFi pripojenie. Počas cesty si tiež vychutnáte kávu a čaj zadarmo.

Vila Ribica 1 a Ribica 2 (CK Cílka)

Punta 32 , Igrane
Chorvátsko

+420 604 921 840

info@cilka.cz

Check In
cca 13:00 - 14:00
Check Out
v den odjezdu po snídani
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie platené

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,9 km
Vzdialenosť od mora
0,2 km
Aquapark
1,7 km