Skvelú dovolenku si užijete priamo v Špindlerovom Mlýne - krkonošskom centre diania. Ubytujte sa v Interhoteli Montana *** a tešte sa na komfortné izby, chutnú polpenziu aj relaxáciu v saunách. Získate aj vstup do Vodného raja Bedřichov (podľa variantu) a zľavu na Yellow point. Špindlerův Mlýn a jeho okolie navyše ponúkajú nespočetné množstvo príležitostí na lyžovanie, bežkovanie a zaujímavých výletných cieľov.

O ubytovaní

Interhotel Montana sa nachádza v pokojnej časti Špindlerovho Mlýna nazývanej Bedřichov. Jeho poloha v nadmorskej výške 750 m zaručuje, že si tu naplno užijete dovolenku v zime aj v lete. V samotnom Špindlerovom Mlýne nájdete veľa atrakcií. Za spoznávaním aj zábavou sa môžete vydať napríklad do neďalekého múzea lega (700 m), aquaparku (900 m) či na bobovú dráhu (200 m).

Okolo Špindlerovho Mlýna je hneď niekoľko skvelých ski areálov. Najobľúbenejšie sú Medvědín (600 m) a Svatý Petr (1 km), na ktorých svahy je z hotela krásny výhľad. Bežkári sa môžu len kúsok od hotela napojiť na Krkonošskú magistrálu, ktorá križuje celé pohorie.

Na svoje si prídu aj milovníci výletov pešo či na bicykli. K atraktívnym turistickým cieľom patrí napríklad Labská bouda (8 km), Dívčí kameny (6 km) alebo Čertova strouha (5 km). Zdolať môžete aj najvyššiu českú horu Sněžku (12 km). Po okolí Špindlerovho Mlýna vás prevedie niekoľko zaujímavých náučných chodníkov, napríklad Mlynářovy okruhy alebo Hornická stezka, ktoré sú obe vhodné aj pre malých turistov.

Kde budete spať?

Hotel disponuje štýlovo zariadenými dvojlôžkovými izbami s vlastnou kúpeľňou. K vybaveniu patrí WiFi pripojenie, LCD televízor, telefón a fén.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si užijete nielen vynikajúce jedlá českej, krkonošskej aj medzinárodnej kuchyne, ale tiež prekrásne výhľady z veľkých atypických okien. Každé ráno vás tu budu čakať bohaté bufetové raňajky. Večer sa podáva trojchodová večera, ku ktorej je k dispozícii šalátový bar. Výbornú kávu, obľúbený kokteil alebo zákusok si môžete dať v hotelovej kaviarni.

Kde budete relaxovať?

Po dni strávenom turistikou alebo na lyžiach padne určite vhod fínska sauna, ktorá sa nachádza priamo v hoteli. Spríjemniť deň si môžete aj masážou.

Interhotel Montana ***

Interhotel Montana ***

Bedřichov 70 , Špindlerův Mlýn
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
za 350 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,7 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete

Krkonošský národný park v leteTip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn
Bobová dráha Špindlerův Mlýn
Bobová dráha Špindlerův Mlýn