Užite si pobyt v krásnej prírode Jizerských hôr len kúsok od Jablonca nad Nisou a vodnej nádrže Mšeno. V cene budetú mať okrem ubytovania aj raňajky či polpenziu a neobmedzený vstup do vonkajšieho bazéna (len v letnej sezóne).

O ubytovaní

Penzión Stará Školka nájdete v Jizerských horách v mestečku Nová Ves nad Nisou. Vydajte sa na vyhliadku Nisanka (750 m), do Jablonca nad Nisou (5 km) s krásnou priehradou, do Liberca (18 km) s aquaparkom, ZOO a botanickou záhradou či na Ještěd (27 km). Na Ještěde si v zime užijete parádnu lyžovačku. V okolí sa však nachádzajú aj ďalšie skvelé lyžiarske areály, napríklad Tanvaldský Špičák, Bedrichov (10 km) či Ski Lucifer v oblasti Josefův Důl (12 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 13 izieb, ktoré majú možnosť prístelky a tiež televíziu a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa tešte na raňajky formou bufetu, cez deň si môžete dať obed či niečo dobré pod zub, večere sa potom servírujú a majú dva chody. Súčasťou penziónu je tiež bar, lounge a záhrada, kde si môžete užiť letné dni.

Kde budete relaxovať?

Vhod príde určite tiež sezónny vonkajší bazén, ktorý môžete využívať neobmedzene.

Penzion Stará Školka

Penzion Stará Školka

Nová Ves nad Nisou 631 , Nová Ves nad Nisou
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zastávka
0,4 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Jablonec nad Nisou

Jablonec nad NisouTip na výlet

Mesto skla a bižutérie - Jablonec nad Nisou - objavíte v oblasti Jizerských hôr, uprostred širokej kotliny vytvorenej riekou Nisou. Mesto plné zelene zažilo svoj architektonický rozmach až koncom 19. storočia, vďaka čomu miestne budovy nesú výrazné prvky secesie, funkcionalizmu a novorenesancie. Prehliadnite si ich počas prechádzky centrom, tvoria ho tri za sebou položené námestia. Navštívte tiež Múzeum skla a bižutérie, ktoré v meste pôvodu svetoznámych značiek ako Swarovski alebo Riedel nemôže chýbať. Ak túžite po letnom oddychu, zamierte k priehrade prezývanej aj “Jablonecké more”, v zime sem odporúčame vyraziť na bežky alebo na lyžovačku do okolitých ski areálov.

Liberec
Liberec
Vodná nádrž Josefův Důl
Vodná nádrž Josefův Důl
Jizerské hory
Jizerské hory