Vysnenú dovolenku si každý milovník turistiky aj cykloturistiky užije v Chatovom areáli Zděřina v Adršpachu. K dispozícii je vonkajšie ihrisko, kolky alebo stolný tenis. Deti zase poteší premietanie filmov, hojdačky a pieskoviska. V okolí sa môžete vydať na výlet na množstvo krásnych a zaujímavých miest.

O ubytovaní

Chatový areál Zděřina sa ukrýva uprostred prírody v Adršpachu, neďaleko mesta Police nad Metují. Lokalita areálu je ideálna pre rodinnú rekreáciu a milovníkov peších aj cyklo výletov. Vydajte sa napríklad na Kočičí skály (7 km) alebo k Broumovským stenám (10 km). Preskúmajte Adršpašské skalné mesto (16,1 km) a Teplické skalné mesto (12,3 km), Jiráskove skaly (10,9 km) či stolové hory Hejšovina (15,5 km) a Ostaš (4,2 km).

Za kultúrou a pamiatkami môžete vyraziť do mesta Broumov (14,2 km), prezrite si miestny benediktínsky kláštor s unikátnou kópiou Turínskeho plátna, pivovar s múzeom pivovarníctva alebo cintorínsky kostol Panny Márie, ktorý sa radí k najstarším dochovaným ukážkam ľudovej drevenej sakrálnej architektúry v Českej republike. Po výletoch si môžete dopriať oddych vo Vodnom svete Veba s bazénmi, saunami a ďalšími atrakciami.

Areál sa nachádza len kúsok od poľských hraníc, pokiaľ teda budete mať dostatok času, navštívte tiež národný park Stolové hory (17,7 km), Múzeum ľudovej kultúry Sudetských vrchov (16,8 km), vodopády Pośny (17,6 km) alebo kúpeľné mestečko Kudowa-Zdrój (12,8 km). To vás očarí malebnou architektúrou a krásnym kúpeľným parkom. Dopriať si môžete aj pitnú kúru z miestnych minerálnych prameňov alebo relax v termálnych kúpeľoch.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvoch až šesťlôžkových chatkách s manželskou posteľou, oddelenými lôžkami či poschodovou posteľou. Ďalej sú chatky vybavené televíziou, ohrievačom a vonkajšou terasou. V blízkosti chatiek nájdete aj spoločnú kúpeľňu s teplou vodou. V areáli môžete zadarmo využiť mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu.

Za príplatok máte možnosť ubytovania v dvoch až šesťlôžkových izbách/bungalovoch s vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V areáli nájdete reštauráciu, kde je na výber z teplej aj studenej kuchyne a nechýba ani domáca pizza. Mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica sú v areáli k dispozícii pre vaše využitie.

Cestujete s deťmi?

Deti určite nadchne každovečerné premietanie rozprávok.

Niečo naviac

K športovému vyžitiu malých aj veľkých je k dispozícii ihrisko na volejbal, nohejbal, petanque, ďalej stolný tenis, biliard, stolný futbal aj kolky.

Chatový areál Zděřina

Chatový areál Zděřina

Police nad Metují 262 , Police nad Metují
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Jindřich Puschmann IČ: 44442882


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 70 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,7 km
Zastávka
0,8 km
Zjazdovka
2,2 km
Bežkovanie
2 km