Vysnenú dovolenku si každý milovník turistiky aj cykloturistiky užije v Chatovom areáli Zděřina v Adršpachu. K dispozícii je vonkajšie ihrisko, kolky alebo stolný tenis. Deti zase poteší premietanie filmov, hojdačky a pieskoviska. V okolí sa môžete vydať na výlet na množstvo krásnych a zaujímavých miest.

O ubytovaní

Chatový areál Zděřina sa ukrýva uprostred prírody v Adršpachu a je ideálny pre rodinnú rekreáciu a milovníkov peších i cyklovýletov. Vydajte sa napríklad na Kočičí skály (7 km) alebo k Broumovským stěnám (10 km). Nech už sa tu vydáte kamkoľvek, budete vždy v upokojujúcom obklopení tunajšej zelene, skalami a čerstvým vzduchom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvoj až šesťlôžkových chatkách s manželskou posteľou, oddelenými lôžkami či poschodovou posteľou. Ďalej sú chatky vybavené televíziou, ohrievačom a vonkajšou terasou. V blízkosti chatiek nájdete aj spoločnú kúpeľňu s teplou vodou. V areáli môžete zadarmo využiť mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu.

Za príplatok máte možnosť ubytovania v dvoj až šesťlôžkových izbách/bungalovoch s vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V areáli nájdete reštauráciu, kde je na výber z teplej i studenej kuchyne. Mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica sú v areáli k dispozícii pre vaše využitie.

Cestujete s deťmi?

Deti určite nadchne každovečerné premietanie rozprávok.

Niečo naviac

K športovému vyžitiu malých i veľkých je k dispozícii ihrisko na volejbal, nohejbal, petanque, ďalej stolný tenis, biliard, stolný futbal aj kolky.

Chatový areál Zděřina

Chatový areál Zděřina

Police nad Metují 262 , Police nad Metují
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 50 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,7 km
Zastávka
0,8 km
Zjazdovka
2,2 km

Tipy na výlet

Adršpach

AdršpachTip na výlet

Oblasť okolo Adršpachu patrí bezpochyby k tým najkrajším v Česku. Tento malebný kút nájdete pri hranici s Poľskom na severovýchode Českej republiky. Región je dokonalým miestom na trávenie aktívnej dovolenky. Prebádajte tajuplné skalné mestá, užite si plavbu po skalnom jazierku, ktorú vám svojím vtipným výkladom spestrí miestny prievozník a objavujte miestne pamiatky.

Čo by ste nemali minúť?

  • Adršpašsko-teplické skaly
  • Zrúcaninu skalného hradu Adršpach
  • Adršpašské vodopády

Navštívte tiež skalné mesto na Ostaši a Kočočí skály alebo neďalekej Broumovské stěny. V Broumove stojí za zmienku barokový kláštor, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou.

Viac informácií
Adršpašské skaly
Adršpašské skaly
Adršpašské vodopády
Adršpašské vodopády
Zrúcanina skalného hradu Adršpach
Zrúcanina skalného hradu Adršpach