Keď to Krkonôš, tak rovno do Špindlerovho Mlýna, odkiaľ to budete mať ku všetkým atrakciám na dosah. V Hoteli Esprit *** si užijete chutné raňajky alebo rovno polpenziu. K dispozícii je aj stolný tenis, bedminton, petang a fitness centrum. V lete dobre padne vonkajší bazén, v zime zas blízke ski areály.

O ubytovaní

V romantickom údolí Svatý Petr, v tej najkrajšej časti Špindlerovho Mlýna nájdete Hotel Esprit ***. Ten je tvorený tromi budovami - dve slúžia na ubytovanie a relaxáciu (Hotel Kamenka a Hotel Stráž), tretia je hlavnou budovou, ktorá je určená na stravovanie a zábavu a nachádza sa v nej aj recepcia. Na dosah budete mať Krkonošský národný park a plno turistických lákadiel. Vydajte sa na Vyhliadku Krakonoš (4,1 km), k Dlouhému vodopádu (7 km) či Rennerovej studánke (15,6 km) a spoznajte tak krásy Krkonôš na vlastné oči. V zime vás poteší extrémna blízkosť hneď niekoľkých lyžiarskych zjazdoviek, najbližšia sa nachádza len 950 metrov a ku ski areálu Špindlerův Mlýn sa dostanete autom či ski busom do 5 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v budove Kamenka alebo Stráž, a to je v jednej z komfortne zariadených izieb. K dispozícii sú dvoj, troj a viaclôžkové izby a apartmány. Každá zo 67 izieb má televízor, telefón a vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom. V apartmánoch je navyše kuchynka.

Na čom si pochutnáte?

Reštaurácia sa nachádza v hlavnej budove a pochutíte si v nej na raňajkách formou bufetu a na lahodnej večeri. K dispozícii tu je letná terasa, vonkajší gril, steakový bar, biliard a detský kútik.

Kde budete relaxovať?

V budove Stráž zavítajte do wellness centra s vírivkou, saunou a fitness centrom. V lete príde vhod vonkajší bazén.

Hotel Esprit ***

Hotel Esprit ***

Svatý Petr 78 , Špindlerův Mlýn
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,3 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
4,3 km
Zjazdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete

Krkonošský národný park v leteTip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií
Chodník korunami stromov Krkonoše
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn