Uprostred karlovarskej kúpeľnej prírody a len kúsok od troch prekrásnych kolonád, práve tam nájdete Hotel St. Michael ***. Užite si komfortné ubytovanie, bufetové raňajky, relaxáciu na vonkajšej terase vo vírivke či klasickú masáž a predovšetkým možnosť bohatého vyžitia v okolí hotela. Čaká na vás aj fľaša prosecca a ovocná misa na privítanie.

O ubytovaní

Hotel St. Michael *** sa nachádza uprostred krásnej kúpeľnej prírody v údolí rieky Teplá a zároveň len kúsok od vychýrených karlovarských kolonád s liečivými prameňmi. Vydajte sa na prechádzku okolo rieky Teplá. Trasa vedie k tenisovým kurtom, ku Kráľovskej galérii a karlovarským kolonádam s liečivými minerálnymi prameňmi. V lesoch v obore je možné pozorovať daniele, jelene aj diviaky. Okolie je tiež ideálne pre jazdu na bicykli, na koni, golf aj lyžovanie. Priamo pred hotelom nájdete autobusovú zastávku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 22 dvojposteľových izieb s vlastným sociálnym zariadením, fénom, TV a WiFi pripojením. Z väčšiny izieb je výhľad na kúpeľné lesy.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou balíčka sú raňajky, na ktorých si vo forme bufetu pochutnáte každé ráno priamo v hotelovej reštaurácii. K dispozícii vám v hoteli bude aj bar.

Kde budete relaxovať?

V Hoteli St. Michael *** si potom po celom dni skvele oddýchnete vo vírivke na vonkajšej terase alebo pri klasickej masáži.

Hotel St. Michael ***

Hamerská 74/27 , Březová u Karlových Varů
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Možnosť procedúr
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
50 m

Tipy na výlet

Karlove Vary Tip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelná kolonáda
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Múzeum Becherovky