Vydajte sa na pobyt do Ostravy a ubytujte sa v Hosteli U Arény, ktorý ponúka cenovo priaznivé ubytovanie s dostatkom komfortu. V cene sú tiež servírované raňajky a parkovanie pri ubytovaní. Priamo pred hostelom nájdete autobusovú zastávku, a tak sa behom chvíľky dostanete aj do centra Ostravy.

O ubytovaní

Hostel U Arény sa nechádza neďaleko centra Ostravy. Významné športovo-kultúrne centrum mesta Ostravar aréna je vzdialené iba 1,5 km. Navštíviť môžete tiež areál Dolné Vítkovice (2,5 km), ktorý v kulisách unikátnej industriálnej pamiatky ponúka množstvo vzdelávacích, kultúrnych a spoločenských aktivít. Poznať najdávnejšiu miestnu históriu sa vyberte na Slezskoostravský hrad (6 km), kde je možné vidieť niekoľko zaujímavých expozícií.

Ďalšími obľúbenými výletnými cieľmi sú zoologická a botanická záhrada (8 km), Banícke múzeum Landek (9 km) či hasičské múzeum (6 km). Za nočnou zábavou sa vydajte do legendárnej Stodolnej ulice (4 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadenej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. V izbách aj v spoločných priestoroch je k dispozícii WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

Usmievavý personál vám každé ráno naservíruje čerstvo pripravené kontinentálne raňajky.

Hostel U Arény

U Cementárny 1337/3 , Ostrava-Vítkovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 400 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4,9 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Ostrava Tip na výlet

České tretie najväčšie mesto Ostrava leží na severovýchode, blízko poľských hraníc. Ostrava bývala typickým priemyselným mestom. Dnes to už neplatí a môžete sa tešiť na množstvo atrakcií a zážitkov. Navštívte bývalý priemyselný areál Dolní Vítkovice, Novú radnicu s vyhliadkovou vežou alebo zoologickú záhradu.

Aké ďalšie miesta nevynechať?

  • banícke múzeum Landek Park
  • Slezskoostravský hrad
  • DinoPark Ostrava

Za zábavou môžete vyraziť do veľmi dobre známej Stodolní ulice. Pokiaľ naopak túžite po troche pokoja, vydajte sa prechádzkou na haldu Emu - umelo vytvorený kopec, ktorý ponúka krásne výhľady.

Viac informácií
ZOO Ostrava
Beskydy
Lyžovanie v Beskydách