Pohodový pobyt na Vysočine zažijete v Penzióne Lihovar Rouchovany, ktorý si obľúbia predovšetkým rodiny s deťmi. Tešte sa na chutnú polpenziu, fľašu vína a odpočinok vo vnútornom bazéne. Zábavu si užijete na viacúčelovom ihrisku a v herni s biliardom a stolným tenisom. Deti si zamilujú ihrisko s trampolínou, pieskoviskom a šmykľavkou.

O ubytovaní

Penzión Lihovar Rouchovany leží na Vysočine a len kúsok od južnej Moravy. Na dosah tak budete mať Třebíč plný pamiatok (25 km) i krásnu prírodu, ale aj populárny aquapark Pasohlávky (40 km), Brno (50 km) a veľa vinárskych dediniek.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 25 novovybudovaných izieb. Každá izba je originál, všetky sú však moderné, vybavené komfortnými lôžkami, televíziou, WiFi pripojením, posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Väčšina izieb má tiež balkónik, chladničku, mikrovlnnú rúru či rýchlovarnú kanvicu.

Na čom si pochutnáte?

Vo štýlovej reštaurácii sa tešte na chutné raňajky aj večere. Počas dňa sem môžete zájsť na obed, kávu s dezertom alebo napríklad na pivo Svijany. Vhod príde tiež letná terasa.

Kde budete relaxovať?

Na oddych priamo nabáda vnútorný bazén s chrličom a protiprúdom. Ak dávate prednosť aktívnejšiemu odpočinku, zavítajte na viacúčelové ihrisko a zahrajte si tenis a nohejbal, alebo skúste herňu s biliardom, šípkami a stolným tenisom.

Cestujete s deťmi?

Deťom sa jednoznačne zapáči detské ihrisko s pieskoviskom, trampolínou, šmykľavkou a domčekom aj úplne nový vnútorný detský kútik s hračkami pre chlapcov aj dievčatá všetkých vekových kategórií.

Penzion Lihovar Rouchovany ***superior

Penzion Lihovar Rouchovany ***superior

Rouchovany 197 , Rouchovany
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od jazera
0,8 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
25 km

Tipy na výlet

Třebíč

TřebíčTip na výlet

Ak plánujete potulky po Česku, rozhodne by ste nemali minúť Třebíč , ktorý sa pýši vzácnymi historickými kúskami aj tretím najväčším námestím u našich susedov. Toto mesto plné pamiatok UNESCO sa nachádza na západe Moravy, v juhovýchodnom cípe kraja Vysočina. Má veľmi bohatú históriu, jeho počiatky siahajú až k roku 1101.

Čo patrí medzi skvosty Třebíča?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámocký areál (Valdštejnský zámok-předzámčí)
  • Benediktínsky kláštor

Určite nevynechajte ani Židovskú štvrť, Zadnú synagógu, Dom Seligmanna Bauera, Karlovo námestie, Mestskú vežu a Veterný mlyn.

Třbíč má čo ponúknuť aj pokiaľ ide o prírodu a odpočinok - nachádza sa v jednej z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Za relaxáciou zamierte do bazéna či Riečnych kúpeľov Polanka.

Viac informácií
Aquapark Laguna Třebíč
Aquapark Laguna Třebíč
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Bazilika sv. Prokopa v Třebíči
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia